Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egy visszautasítást később úgy értékeltetek, hogy igazából szívességet tettek nektek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb az összes!😂 nem tették tönkre mégjobban az életem...
2020. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Közhely, de ha nem jön össze egy kapcsolat, annak oka van.

2020. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút! Elég gyorsan észrevettem miért nem működött volna amúgy sem, így megspóroltam sok kínlódást.
2020. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is egy.

Pont a férjem előtt volt egy férfi, akiért nagyon messzire elmentem (utólag visszagondolva rohadt szánalmas volt az egész) a nagy semmiért. Nagyon sokáig "betegje voltam", hogy nem lett belőle semmi, csak incselkedés és se veled se nélküled "kapcsolat". Aztán pont a minap szortíroztam a dolgokat a közösségi oldalamon és töröltem ki a beszélgetéseimet néhány emberrel, mikor szembejött az a szánalom, amit vele csináltunk... Már egyáltalán nem látom olyannak, mint anno, szerintem a férjem jobban is néz ki, mindenképp ápoltabb és mindenképp messzebbre jutottam vele. A fickó még mindig oda jár egyetemre, ahol én már 2 éve végeztem, még mindig az ortó bulikban tombol és a gusztustalan tablettás bort issza (a képek alapján), már ráz a hideg attól, hogy egykor én is ilyen életet éltem és ilyen emberért odáig voltam, aki nem elég, hogy így él, még csak nem is egy érzelmi lény, kellő mélységgel.


Hülye voltam. Rettenetesen. Fúj. Örülök, hogy lekoppintott. Pedig még bőgtem is, mikor a második vacsorára invitálásom fújta le valami alja buli miatt az utolsó pillanatban (amit utána egy ideig sikerült semmissé tennie pár szép szóval, mert hülye kislány voltam... jah).

2020. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Most már örülök, hogy így alakult, túl sok akadálya lett volna annak, hogy normálisan együtt legyünk.
2020. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik kolléganő! Igazából nem is értem, hogy minek járkáltam oda beszélgetni, mikor csak egy számító nőszemély akinek az a lényeg, hogy pénzes pasi legyen drága autóval, közben meg betanított fizikai munkás volt.
2020. nov. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem simogatom magam ilyen hülyeségekkel, akkor tett volna "szívességet", ha velem marad és boldoggá tesz, nem úgy hogy elhagy, ez mekkora baromság :D
2020. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem is működött volna -mert láttam buktatókat benne-, de legalább esélyt adott volna korrigálni a buktatókat. Szerintem nagyobb "vereség" egy versenyen, ha már a verseny előtt kizárnak onnan, mintha utolsó lennél. Meg sem próbálhattad.
2020. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A kérdés inkább arra vonatkozik, hogy utólag kiderült az illetőről, hogy mégsem illett volna hozzátok és megkönnyebbültetek, hogy annak idején nem jöttetek össze vele.
2020. nov. 17. 21:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt kettő ilyen igen, akiről utólag rájöttem, hogy enyhébb módon pszichopaták.
2020. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!