Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak már szó szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak már szó szerint ritkaságszámba a fiatal nők Magyarországon? Hogyan alakult ki ez a borzalmas demográfiai válság?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 00:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
98%

11


Nincs így, csak önigazoló gyökerek téveszméje ez.

2022. jan. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

Úgy írod, hogy Magyarországon, mintha a határon túl pinából lenne a kerítés, csak te nem hagyhatnád el a falu határát se.


Egyszerű: mindenhol kevés a fiatal nő, mivel a ti szüleitek nem vállaltak 8-10 gyereket, és már az ő szűleik se. Lombosodik a korfa. Ideális esetben fenyőfa alakú, sz jelzi, hogy elég gyerek születik.

Mivel nem születik sok gyerek, és egyre kevesebb pasi akar egy visító kis kakigyárat, nem lesz belőlük 18 év múlva mindenre kapható kis cafat instacica, akit kedved szerint forgathatsz a farkadon.

Kérdezd meg a családalapításra alkalmas korú sorstársaid, ki hány gyereket tervez. A leggyakoribb válasz az egy, illetve az egyse. Ennek köszönhető, hogy 95 ezer gyerek született 2004-ben, vagyis kb. 47 ezer 18 éves puncimanci futkos ma egy 10 milliós országban.

Milyen meglepő....

2022. jan. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom merre felé élsz, de azért nem ilyen tragikus a helyzet mint írod..
2022. jan. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván vannak kisebb városok ahol kevesebb van.


Én 20 km-re lakók Pesttől, de ha mondjuk egy társkeresőnél belövöm a távolságot 10 km-re kb 10 nőt ha feldob.


És igazából vagy elbújnak, de hiába keresem max üzletben látok 1-2 nőt néha.


Sokan költöztek fel Pestre is.

Ez úgy a 25-35 korosztály

2022. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

#11 lol. szóval a probléma nem létexik amit onnan tudsz, hogy te nő vagy és van pasid. és akinek nincs csja az gyökér.


nekem úgy tűnik a kommented csak megerősíti a kérdezőt, mert azt mitatja nem kell túlsok, hogy elkeljem egy nő :D

2022. jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi számit fiatalnak?

Egyebként, egy 120 fős irodaban dolgozom, ebből kb van 2-3 férfi

2022. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Definiald már a fiatalt

Egyebként, nekem osztrák férjem van, de senki mást nem ismerek magamon kivul, aki kulfoldi pasihoz ment felesegül

2022. jan. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak nem is külföldi a párom. Annyi csak a vétke, hogy korban és mentalitásban is hozzám illő. Javaslom fontolóra venni, hogy ti is így keressetek párt és akkor egy idő után nem kell megőrülni, hogy mi van a fiatalokkal:köszönjük, jól vagyunk. A magunkfajta férfiakkal.
2022. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

#12 Jól írja.

Külföldön élek, itt a környéken az átlagéletkor 49 év. Az utcán sétálva, vagy munkahelyen körbenézve is alig látni fiatalt, vagy gyereket. Felszállsz egy buszra, és szó szerint egy sincs. A cégnél még az újfelvételesek többsége is 40+.

A kormány sír-rí, mert sose született ilyen kevés gyerek, azoknak a fele nem fehér. Csak a migránsok szaporodnak, 6-8 gyereket pottyant a segélyre.

Elvétve látni csinos, fiatal nőt.

Férfi jóval több van: a migránsok többsége fiatal férfi, ahogy a vendégmunkások is.

Mikor nyáron hazamegyek, nem győzök forgolódni, hogy mennyi fiatal lány van.

Nem is értem, ti mit nyekeregtek. Mi a probléma? Nem mennek házhoz, pedig kétszer is jobbra húztad tinderen?

2022. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

tegnap voltam délután a Westendben, tele volt fiatal csajokkal

a hiba a te készülékedben van

2022. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!