Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ez igaz, akkor a 30-50+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez igaz, akkor a 30-50+ közti nők, miért nem keresnek fiatal pasikat?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A linkelt kérdés válaszai alapján, a felnőtt férfiak gusztustalanok, ápolatlanok, perverzek, igénytelenek.

Ha ez igaz, akkor miért velük kezdenek a felnőtt nők, és miért nem fiatal, sportos, életerős, potens, sulis fiúkkal?


2021. dec. 22. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Ez a gyk. Itt a nők kérdéstől függően elszidnak minden férfit. Ne az itteni "női" szintre alapozz.
2021. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ezek un általánosítások. Nem mindenki ilyen, sőt.
2021. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Most komolyan, mit nem lehet azon felfogni, hogy abban a kérdésben a fiatal lányokra akar nyomulni a kérdező. Egy fiatal lány nyilván máshogy viszonyul a magánál jóval idősebb pasikhoz, mint egy idősebb nő a korban hozzáillő férfiakhoz.

Értelmi fogyatékosak vagytok?

2021. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%
#3: Az ilyen hősök hol vannak akkor, amikor nők nem értenek meg mondatokat? :O
2021. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Ééértem. Szóval a 30-50 közötti korosztály a felnőtt, a 30 alatti meg a fiú-lány. De még "sulis" fiúkról is szó van, gondolom ők a 23-24 év alattiak (az orvosi egyetem 6 éves).


Akkor a 30-50 közötti felnőtt nőknek a még nem kereső, iskolába járó, tanuló fiúkkal kellene kezdeni?

2021. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

"Ha ez igaz, akkor miért velük kezdenek a felnőtt nők, és miért nem fiatal, sportos, életerős, potens, sulis fiúkkal?"


Azért, mert egy 30-50 közötti nő nem huszonéves fiúkra vágyik, egy huszon éves lány meg nem 30 felettiekre vagy még idősebbekre. ROhadt nagy ész kell ezt felfogni.

2021. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%
#6: Hát, a környezetemben átlag 10-ből 2 lányt zavarna maximum huszonéveskét, ha a férfi 30 feletti. :O
2021. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

6

Kijavítanálak, pl. én nagyon is vonzódom a nálam sokkal fiatalabb férfiakhoz, de attól még tudom, hogy eljárt felettem az idő és nem reális, hogy legyen egy ilyen partnerem. Ha lenne is, mennyi ideig lenne? Max. 1-2 évig. Az idősebb férfiak viszont valószínűleg meg vannak győződve arról, hogy ők csodaszépek, k.rva okosak, stb. és vígan keresgélik a fiatal nőket. :)

2021. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8: Hány éves vagy és miért ne lenne reális? Ne haragudj, de egy csomó srác örülne idősebb csajnak. Nekem is volt már idősebb barátnőm és nem a korkülönbség miatt lett vége.
2021. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Ki mondta, hogy nem keresünk?😂
2021. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!