Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ez igaz, akkor a 30-50+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez igaz, akkor a 30-50+ közti nők, miért nem keresnek fiatal pasikat?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A linkelt kérdés válaszai alapján, a felnőtt férfiak gusztustalanok, ápolatlanok, perverzek, igénytelenek.

Ha ez igaz, akkor miért velük kezdenek a felnőtt nők, és miért nem fiatal, sportos, életerős, potens, sulis fiúkkal?


2021. dec. 22. 20:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

9

50 körüli vagyok. Persze, a nagyon szép, ápolt, nőies, jól öltözött, szexi, stb. negyvenes (még akár ötvenes) nők nyilván vonzóak. Én nem ilyen vagyok.

2021. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
A fiatalabbakat szexre tartják.
2021. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
98%
Azért, mert ez alá a kérdés alá olyan nők írnak, akiket náluk 20 évvel idősebb vén fąszok akarnak felszedni. Fogjátok már fel, hogy nem az a baj, ha valaki öreg, hanem hogy hozzám képest öreg.
2021. dec. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
98%

Egy 30 éves nem öreg. De ha a húgomhoz menne oda a homokozóba, biztos, hogy élve ásnám el. Nem tenném ugyanezt egy 7 éves kisfiúval, akivel együtt játszhatnak és barátkozhatnak, mert egy korosztály.


Tényleg szellemi fogyatékosok vagytok, ha nem bírjátok felfogni, hogy aki nem degenerált, az korabelihez vonzódik és úgy látja az idősebbeket, mint az alatt a kérdés alatt a nők az apjuk korosztályát.

2021. dec. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
98%

Nekem nem tetszenek a korombeli férfiak, de akkor sem 20-30 évvel fiatalabbak között nézelődöm.

A párom 6 évvel ifjabb nálam.

2021. dec. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
15: a 6 évvel fiatalabb még korodbelinek számít... 🤦🏻‍♀️
2021. dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

16. Nem, mert ő harmincas, én meg negyvenes. :)

A korombelit úgy értettem, hogy 1-2 év plusz-mínusz.

15.

2021. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
97%

"30-50+ közti nők, miért nem keresnek fiatal pasikat?"


Mert a többségük korban hozzá illő társat szeretne, akivel van esélye tartós kapcsolatra.


Ugyanúgy, mint ahogy a huszonéves nők sem apjuk generációjába tartozó férfira vágynak, akárhogy fáj ez annak, aki az általad belinkelt kérdést kiírta.

2021. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!