Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők előtt fiatal férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők előtt fiatal férfiak lekicsinylése hatékony ismerkedési módszer?

Figyelt kérdés

Amikor pl. egy 20 éves nőnek azt mondom hogy a vele egy idős kis senkik nem is igazi férfiak és pénzük sincs, se egzisztenciájuk, se lakásuk, se autójuk bezzeg én már 40 éves vagyok, van autóm, lakásom és pénzem.


Ez mennyi esetben győzi meg a fiatal csajokat?



2021. dec. 25. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ mekkora aranyásók. Alapvetően nem lesz népszerű, csak azoknál akik kiakarnak semmizni és hülyére venni.
2021. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Tesó, tök jó taktika ha nyíltan az elején megmutatod nekik, hogy gyökér vagy.
2021. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne csináld, olyan kiábrándító, amikor egy férfi úgy akár kitűnni, hogy a többit lekicsinyli. Szánalmas.
2021. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit is értelmes nő szánalmasnak fog tartani ezek után.
2021. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetlen még azt is tedd hozzá, hogy az erekciód is sokkal jobb, mint annak idején, 20 éves senki korodban.
2021. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szánalom a köbön.. Ha csak így tudod eladni magad.
2021. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas viselkedés.

Azon gondolkoznék, hogy egy apám korabeli férfi tényleg annyira önbizalomhiányos, hogy fele annyi idős fiatalokat szid amiért nem tartanak ott, ahol ő és tényleg annyira ostoba, hogy ezt vonzónak gondolja.

Amúgy sajnos találkoztam már ilyen "férfiakat" és mindig akaratlanul elnevettem magam, mert egy ovis viselkedik így. "Nekem van dömperem és plüssmackóm, de a Bencének csak Batman figurája, szóval jobb vagyok!" Röhejes.

23/L

2021. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Még fiataloknál sem jön be és nagyon unszimpatikus ha ezzel akar bevágódni. Alapból ez olyan mintha máshogy nem tudna not szerezni, csak ezekkel…
2021. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én erre megmondanám, hogy apám már van.
2021. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%

A magyar/lengyel/beás csajoknak biztos bejönne.

De Európa kulturáltabb oldalán már kb a szánalom kategóriája lenne

2021. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!