Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női vélemények szerint mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női vélemények szerint mi a megfelelő ''nyomulós'' módszer és mi az ami már zavaró?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Női véleményem szerint minden "nyomulás" irritáló és taszító.
2020. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszel egy nőnek, mindent nyomulásnak fog megélni.

Ha tetszel, akkor meg embere válogatja. Mindenki szereti, ha a hogyléte, napja felől érdeklődnek, ez még nem nyomulás, viszont ha már ráerőszakolsz valamit, már az.

2020. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen mindegy, egy kulturált közeledésre is képesek végtelenül tahó, prosztó, alázó választ böfögni, mert akkora arcuk van. Utána meg azonnal körbeköpik a csitri-teamjükben, hogy XY próbálkozott, de gáááz, stb., mert egót is kell növelni. Én szarba sem nézem őket, persze ha barátnőt akarsz, ezt nem (feltétlenül) javaslom. :)
2020. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első


A félreértés miatt én ezt úgy értettem, hogy (szerintem legalábbis) egy nő is örül, ha rányomul egy olyan pasi, akit mondjuk kinézett a tömegben és tetszik neki és megvolt az a bizonyos szemkontaktus, amivel arra akarja ösztökélni a férfit, hogy menjen oda hozzá, azaz ''nyomuljon rá''.

2020. márc. 6. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg egyedülálló vagyok és tökre örülnék, ha valaki rám 'nyomulna'. Azt veszem észre, hogy nagyon sokszor megbámulnak, néznek a férfiak, de nem lépnek. Jó, ennek sok oka lehet...van barátnője/felesége; nem is jövök be neki, stb, stb.


A kulturált közeledésre egész biztosan kedvesen reagálnék, függetlenül attól, hogy tetszik-e az illető vagy sem és nem tekinteném nyomulásnak. Valamivel szólítson meg (ez nyilván helyzet függő), induljon el a beszélgetés, aztán meglátjuk.


Egyszer történt velem ilyen, a Tesco-ban szólított meg egy férfi. Kedves és szimpatikus volt, beszélgettünk, elkérte a számomat és ennyi. Randiztunk párszor, kiderült, hogy nem egymást keressük és ennyi. De nagyon értékeltem, hogy oda mert jönni hozzám ismeretlenként és visszaadta a hitemet, hogy tényleg bárhol bele lehet futni szimpatikus férfiakba.

2020. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én is így gondoltam. Ha kölcsönösen teszünk egymásnak valakivel, akkor már egyből nem nyomulás a dolog (mert a sima kezdeményezés még nem az), hanem mindketten szívesen töltjük egymással az időnket, mindketten beletesszük a magunk részét a dologba. A nyomulás inkább egyoldalú dolog, amikor egy olyan embert zaklatsz a vonzódásoddal, aki egyértelműen nem vevő rád, vagy konkrétan elutasított akár többször is.
2020. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ismerem, akkor sehogy ne nyomuljon és ne is szólítson le.

Ha ismerjük egymást, akkor beszélgessen velem, hívjon meg közös programokra.

2020. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!