Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más szerint is a húzd meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerint is a húzd meg ereszd meg a legjobb módszer?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat beszélgetek tinderen meg egyéb oldalakon és úgy vettem észre, hogy ez a módszer a leghatásosabb. Nem kell mindig egy embernek kezdeményeznie a beszélgetéseket, néha hagyni kell hogy a másik is kimutassa az érdeklődését és vigye tovább az ismerkedést. Gondolom amúgy is taszító lenne ha az ember folyton kérdezősködne a másik fél után, ettől hamar kiégne mindenki. Persze én férfi szempontból nézem a dolgokat, a nőknek biztos egyszerűbb mert őket elszórakoztatják a srácok ígyis-úgyis.
2020. máj. 29. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Persze. Oké, hogy én kezdeményezek, meg az elején én feccölök bele energiát... de aztán visszavárom kamatostól.
2020. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Én nőként szólnék hozzá. Nem is értem ez miért külön "módszer" ha kölcsönös az érdeklődés akkor kölcsönösen keressük egymást. Ha csak szórakoztatod a lányt akkor ő nemes egyszerűséggel nem érdeklődik irántad és ott kell hagyni.

De lehet én vagyok túl egyszerű lélek.

2020. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2# Azért külön módszer mert vissza kell fognod magad. Nem írhatsz rá minden nap, akkor se ha szimpatikus és szeretnél. Az érdeklődés pedig csak így derül ki, ha mindig én írok először akkor lehet hogy észre se veszem és már 10 alkalommal kezdeményeztem úgy hogy észre se vettem, ő pedig egyszer se.
2020. máj. 29. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresőkön tapasztalataim szerint türelmesnek kell lenni. Ha ráírsz egy nőre, meg kell várnod a válaszát, mielőtt újra írsz neki, akkor is, ha egy hétig nem válaszol. Azt a nők nagyon nem szeretik, ha valaki újra rájuk ír, mielőtt alkalmuk lenne válaszolni. Ilyesmivel magad alatt vágod a fát, rossz fényben tüntet fel, nyomulósnak láttat.


Az pedig, hogy mindig neked kell kérdezősködnöd és a nő sosem kérdez rólad semmi lényegeset, általában amiatt van, mert igazából az adott nőt nem érdekled. Az ilyen nők udvaroltatnak maguknak, mert jólesik nekik, hogy érdeklődnek utánuk, de igazából csak ezt a kellemes, simogató élményt akarják átélni, nem társat keresnek. Ez a tapasztalataim szerint nemcsak levelezéskor figyelmeztető jel, hanem az első randin is. Ezekből a nőkből általában nem lesz partner.

2020. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 peca1000 ***** válasza:
28%

Ha 24 órán belül nincs válasz, jön a másik csaj, írok annak.


Minek többet várni.


Ha a másik csaj válaszol, és az előző későn reagált, akkor így járt, ezt meg is írom neki, hogy mivel nem válaszolt időben, várja ki a sorát.


Ha nem jönnék össze a másikkal, akkor beszélgethetünk.

2020. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de a hajánál fogva vagy rojtjánál odalent. :D
2020. máj. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!