Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik ezek a jellemtelen viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek a jellemtelen viselkedéset amik a tarskereso appokon mennek?

Figyelt kérdés
Okot se adtál a pasinak de jön, hogy furcsa vagy adjam meg a fb profilom neki (a stílusa után pláne nem fogom amit közöltem is vele...) gusztustana stílusban irogatnak ha pedig ki mersz allni magadért, a porig tiporjak az önbecsülésed(legalábbis próbálják). 28-37 éves korosztaly között. Nem sűrűn kaptam ilyeneket épp ezért esnek roszul és nem tudom hova tenni ezt a viselkedés formát!!
2022. jan. 20. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek csak kamu profil mögé rejtőzött necces emberek akiknek ki tudja mi a tervük. Valaki csak szórakozik, valaki csak noket akar becserkeszni, valaki direkt le akarja építeni a másik önértékelését hogy kedve se legyen párt keresni. Az ilyen emberek nagyon neccesek. En nem értem őket de őszinte leszek nem is akarom megérteni, de ilyeneket el kell küldeni a búsba, ilyeneknek ne adj elérhetőséget, pláne ne látatlanba ki tudja milyen emberek vagy ki van a kamu profil mögött.
2022. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10-s valoszinuleg azert erdektelenek mert elotted a necces pasik azza tették. A komoly tarsat kereso férfiak miattuk is talalnak nehezen társat nemcsak a nők.
2022. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11# nem kamu profilok mögül irkaltal!! Valós személyek mivel látásból sajnos tudodm, hogy kik...
2022. jan. 23. 17:37
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nem irkaltam. Azt javithatnad mert elírtad. Khm. Én nem hasznalok ilyen oldalakat.


De azok az emberek kozott lehetett kamu profilos ha talalkozasig se jutottal veluk se videochatig.

2022. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

29F. Nekem sem egyszerű. Amikor van match akkor rájuk írok és még vissza sem írnak. Meg ez hogy nem elég sziával kezdeni, írjak valami frappánsat hogy kitűnjek a többi 30 bohócból akik szintén versenyeznek a csajért.

Meg legyen vicces bemutatkozószövegem meg sok érdekes képem.

Konzervatív férfi vagyok, szerettem volna mindenféle erőlködés nélkül beszélni a nővel viszont manapság az már nem divat, vakmerőnek és faragatlannak kell lennie ellenkező esetben elkönyvelnek unalmasnak.

Mert nem lehetek csak egy átlagjóska aki szeret egyszerű dolgokat csinálni a hétköznapjaiban.

2022. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!