Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 eves, szingli, nem elvalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 eves, szingli, nem elvalt ferfi?

Figyelt kérdés
Ismerek egy ferfit aki okos, jo allasa van, van penze, autoja, normalisan nez ki, kedves, udvarias es megis szingli, valamint sosem volt hazas, szerintetek ez teljesen normalis vagy valami megse stimmel nala?
2022. jan. 17. 11:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
53%

18: Nem kell beleállni egy véleménybe, ha nem vagy azonos vele, ha pedig zavar téged, akkor gondolkozz el rajta mégis miért zavar? Honnét veszed, hogy milyen az életem és hogy sablonos-e, mit erőltetek és mit nem. Szabad akarat van, mindenki azt hisz és tesz amit akar. Nincs erőltetés érted?

Ha boldog akarsz lenni, akkor a nincs az az ember aki ettől a szándékodtól eltántorít, nincs az a vélemény amely kibillent az egyensúlyodból, ha harmóniában élsz magaddal akkor egy ilyen hozzászólást simán átlapozol. Akinek nem inge ne vegye magára…

2022. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem értettem soha, amikor valaki azt mondja, hogy 30-40-50 akárhány év fölött nincs egy normális férfi/nő sem. Ja, az előzőeknek nem felelt meg, ha vele szakítottak. Csak azt felejtik el sokan, hogy nem mindenki egyforma és nem mindenki szereti ugyanazt. Én pl. nem bírom, ha a párommal keveset vagyok, mert ő egyedül jobban szeret lenni. Volt már ebből szakításom, hogy nekem több igényem volt talikra, neki egyre kevesebb. Ő talált olyat, akivel nem kell sokat foglalkozni, én meg olyat, akinek nem teher, sőt, akar is velem lenni. Tehát mi nem illettünk össze, de másokkal igen.


Van olyan, hogy évekig tök jó a kapcsolat, majd elfejlődnek egymás mellett. Nem feltétlenül rossz irányba, csak másmerre. Így szakítanak, de találnak hozzájuk illőt később.


Van olyan is, hogy egy hosszú kapcsolatnak vége lesz és az egyik fél évekig nem lép tovább, nem a kapcsolaton, hanem a sérelmein. Ezért hagy magának időt. Önfejlesztéssel foglalkozik és egy jobb énjével áll neki újra ismerkedni.


A megalkuvás is feljött itt, mint téma. Na igen. Én is most 2 évig voltam egyedül. Ebből egy évet szívesen töltöttem szingliként, de kezdett egyre jobban hiányozni egy társ. Ismerkedtem, válogattam, csalódtam, minden volt. Azt mondták nekem, hogyha nem adok lejjebb, soha nem lesz senkim. Nem adtam lejjebb, most van barátom. Volt, hogy fájt a magány, de kitartottam. Jobb ez, mint belemenni olyanba, amiről előre tudom, hogy vége lesz.


De sokan nem gondolnak ilyenekbe bele, mert kapcsolatfüggők, vagy mert csak alkoholista szingliket ismernek, esetleg sosem volt gondjuk az ismerkedéssel, vagy idősebbek és nekik az az életcéljuk, hogy találjanak valakit, csináljanak gyereket aztán maradjanak is úgy.

2022. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
7%

Ha szingli és nem dug egyszerre 5 nőt az gáz!

A jó pasikon csüngenek a nők. Ha meg nem csüng rajta több csaj, akkor az egy hulladék, hiába is írsz te le marhaságokat róla.

2022. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
75%
#21: Pont Te allsz bele masok eletebe a sajat meggyozodeseid alapjan es eregeted az igazadat. Nem zavar, a megmondo ember szerepe zavar a lenyedben. #23: Te meg szimplan egy egysejtu szintjen letezel az eletben.
2022. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ismered vagy nem? Én honnan tudjam?
2022. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
1000 oka lehet. Abból csak egy, hogy valami nem stimmel nála.
2022. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem stimmel valami, hmmm... Szánalmas hogy az alapján ítéltek meg valakit, hogy kapcsolatban van-e vagy nem. És ha nem is akar kapcsolatot vagy legalább is nem akárkivel? Nálam próbálkoznak be gyerekes anyukák például, vagy ducibb csajok, de mivel egyik kategóriára sem vagyok kíváncsi ezért inkább egyedül vagyok, így biztos NEM STIMMEL velem valami..... Érdekes, meséljetek még kélek :D
2022. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
81%

Intovertált, Aszexuális, titokban tart szexpartnert, Meleg....1.000 oka lehet.

Amúgy nem értem hogy mért ne stimmelne nála valami. Egyszerűen csak priváttá teszi a magánéletét. Amúgy kinek mi köze hozzá ?


Nem minden ember akar megházasodni. Lehet fullba nyom valami hobbit és arra kell neki a pénz.

Honnan kéne ezt tudni egy anonim fórumon egy azt se tudjuk milyen fickóról. Hmmmm ?

2022. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
90%
Én már 43 éves vagyok,és egyedülálló.Sőt még házas sem voltam soha.Most akkor beteg vagyok ugye? :D
2022. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
menj oda hozzá és kérdezd meg
2022. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!