Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy elvált pasi tényleg szingli?

Figyelt kérdés

A ferfiak sokat hazudnak

Tudom , hogy a cimén egyedul lakik es senki nincs oda bejelentve .

Öt eve elvalt , van ket gyereke a masodik hazassagaból , az elsöböl egy , aki felnött

Honnan lehet tudni , hogy nem e talalkozgatik azert valakivel , stb ....

nagyon hajtja a szexet , hogy az legyen de szóban nem zarkózik el komolyabb dolgoktól sem



2019. jún. 6. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Legyen már eszed ember. Két házasságon túl van.

Szerinted mit kapsz egy ilyen embertől? Szeretetet - megbecsülést - lelki békét?

2019. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is elvált vagyok , van egy tini lányom

Eleg kiégett vagyok . Miert nem kaphatnák szeretetet ?

2019. jún. 6. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Az apró jelek megfigyeléséből.


Pl amikor nekem volt viszonyom egy nárcisztikus személyiségzavarú nővel (azt kell róluk tudni, hogy rengeteget hazudnak) akkor minden szavára nagyon figyeltem (mondjuk más nőknél is mint a szivacs iszom a mondandójukat) és pontosan tudtam a szokásait, pl hogy miket eszik és miket nem.

Amikor pedig olyan kajákat láttam a konyhájában bontott csomagolásban amiket ő sosem szokott enni, akkor igencsak elgondolkodtam. Ennek köszönhetően derítettem ki, hogy valójában volt pasija és velem csak szexelni akart (amit persze nem bántam, mert legalább most már nem vagyok szűz).

Szóval a lényeg, hogy figyelj meg minden apró jelet és azok alapján igen könnyen kiderülnek bizonyos dolgok.

2019. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a pasi egyszeru , nem narciszista
2019. jún. 6. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Idővel kiderül. Mióta vagytok együtt?
2019. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!