Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 eves, szingli, nem elvalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 eves, szingli, nem elvalt ferfi?

Figyelt kérdés
Ismerek egy ferfit aki okos, jo allasa van, van penze, autoja, normalisan nez ki, kedves, udvarias es megis szingli, valamint sosem volt hazas, szerintetek ez teljesen normalis vagy valami megse stimmel nala?
2022. jan. 17. 11:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem írtál le kedves kérdező? Az életkoron kívül majdnem minden stimmel és igen ahogy a 6-os és 7-es is írja én is a "meglelő" párt keresem egy ideje. Nem érem be az első szembe jövő nővel aki hajlandó lenne velem együtt lenni, mert sokszor kiderült már hogy ez hosszú távon nem működik. Nem a tökéletest keresem mert én sem vagyok az, csak egy olyan nőt aki elfogad engem és én is őt. Hajlandó vagyok kompromisszumokra és ismerek több nőt is akikkel szívesen élnék együtt, de mind foglalt. Amit itt többen is hangoztatnak, hogy aki ennyi idősen nem elvált vagy házas az selejtes szerintem egy baromság. És szerintem az is egy hülyeség hogy "lecsapnak" az emberre ha "normális". Ha az ilyen lecsapások alatt gyerekét egyedül nevelő pótapát kereső vagy sokkal idősebb nőkre gondoltatok, akkor igen rám is lecsaptak már sokszor, de köszönöm én más gyerekét nem fogom nevelni és az idősebb nők sem vonzanak. Nem gondolom hogy valaki attól "selejtes" mert nem él párkapcsolatban bizonyos életkor felett vagy nincs családja/gyereke. Amennyi rossz kapcsolatot látok körülöttem(és igen sokba belülről is belelátok..), inkább várok és keresem az "igazit", minthogy megalkudjak vagy leadjam az igényeim.
2022. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%

Előfordul, hogy valakinek nem jön össze.


Ahogy látom, a kapcsolatok többsége sajnos megalkuvásra épül. Lehet, ő várt valakivel, akivel igazán egy hullámhosszon vannak, de sosem találkozott ilyen személlyel.

2022. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%
11-es vagyok. Megalkudni nekem olyan lenne mintha felköpnék majd álá állnék. Régebben én is olyan voltam mint a legtöbb férfi, azaz örültem ha kb bármilyen nő szóba állt velem, de tapasztalatból mondom hogy sosem lett jó vége, egy bizonyos szint felett fel kellett adnom a személyiségem hogy megfeleljek a másiknak, tehát nem ésszerű kompromisszumokról volt szó. Szerencsére még házasság és gyerekvállalás előtt kiderültek ezek a dolgok és inkább szakítottam mint bevállaltam egy boldogtalan életet. Rengeteg ismerősöm sétált bele a házasság,gyerek csapdába egy elviselhetetlen hárpia feleséggel és most nincs életük és rettegnek a válástól. Ilyenkor tudom értékelni hogy mennyire észnél voltam anno és inkább a józan eszemre hallgattam.
2022. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%
Én meg csak 28 vagyok, de nem érezném gáznak, ha abban a korban is egyedül kéne élnem. Jobban félek, attól, hogy rosszul siker házasságban élnek temérdek plusz felelősséggel, mint egyedül.
2022. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
88%

#13 Én ugyan 30 alatti nő vagyok, de ismerős, amit mondasz. Én is nagyon sok mindent eltűrtem, de sajnos egyáltalán nincs értelme.


Amikor szeret valakit az ember, aki képes a kedvéért nagy áldozatokat is hozni, de sokszor megmarad a tüske, amiért ezt ő elvárta tőle. :(


Illetve azokat sem értem, akik szakítanak, még bőven nyalják a sebeiket (főleg mérgező kapcsolat után), de 1 hónapon belül már mással vannak. Oké, hogy talált egy szimpatikus embert Tinderen, de azt senki se próbálja nekem bemesélni, hogy:


1. 1 hónapon belül feldolgozott egy hosszú kapcsolatot, főleg ha még bántalmazó is volt. Én is megéltem ezt. Exem csak kevés ideig hiányzott, de a magamba és a férfiakba vetett hitemet még időbe telik visszanyerni, bár már nagyon sokat fejlődtem e téren is!


2. 1 hónappal egy szakítás után már halálosan szerelmes másba

2022. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Normális, valószinűleg van önbizalma, és tudja mit akar, és nem adja magát olyan könnyen. Ezzel a tulajdonságával lehet, vonzó is többek számára, de lehet az ellenkezője is..

Akik a nem normális kategóriában vannak, valószínűleg, lejjebb adták már talán önbizalom hiányból, a szorító elvárásoktó egyéb okokból

A kérdés nem az, hogy normális-e, hanem, hogy hol a csapda? Milyen elvárásai vannak és azokba milyen társak illenek bele, és mennyire szűkiti le a kört, mennyire boldog ezzel a döntésével, és a következő kérdés, hogy mennyi ideig birja társ nélkül.

2022. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez lesz a helyzet. Perpil 31 vagyok de 38 évesen is könnyen lehet hogy szingli leszek.


Nincsenek káros szenvedélyeim ügyelek magamra vicces vagyok sokat beszélek érdeklődő a természetem nem vagyok se elhízva se vékony se vallásos.


A szingliség oka csupán annyi hogy 100%-ban csak férfiak vesznek körbe. Így a környezetembe esélytelen nőt találni de 60 évesen is ez lesz a helyzet. Kocsmázni meg iszákos bulikat nem szeretem.


Így marad az internet.... Interneten meg a nők nagyon szelektívek. Valamiért a legrosszabb énjüket hozza ki az internet. A valóságban ennyire nem lenne vészes a helyzet de a társkeresőkön... Nem tudok magamról normális fotókat sem csinálni egyszerűen én nem ezzel szoktam foglalkozni/nincs hozzá érzésem/nem is érdekel. Illetve nagyon sokan nem arra használják a társkeresőket hogy társat találjanak.


Már több éve töröltem magam onnan így jelenleg láthatatlan is vagyok.


Mérnökként dolgozok és valszeg 38 évesen annyi lesz hogy ülök egy házba egyedül a pénz meg halmozódik a nagy semmire. Talán veszek egy macskát :D


Szóval nem kell ehhez semmilyen különleges ok...

2022. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%
#9: Mindenképpen meg akarsz győzni felnőtt embereket az igazadról? Vagy hagyod, hogy érezzék azt, amit éreznek? Nyugodtan nyomd csak sablonosan az életedet, meg a hited abban, hogy mi létezik és mi nem; ki a kiöregedett és ki nem; de ne erőltesd rá senkire, hogy márpedig az az igaz és normális, amit Te képviselsz. Aki pedig nem ilyen, az milyen már..
2022. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
96%

Én is szintén így vagyok. Mondjuk nekem az anyagi okok miatt kimaradt a fiatalkori ismerkedés. Aztán olyan 23-26 éves korom között még a legyet is elkaptam röptében, de sosem lett jó vége.

Akibe szerelmes voltam persze ő pofára ejtett, de most jobban elvagyok egyedül, mint valamelyik exemmel. Főleg hogy elvégeztem egy egyetemet és lett munkám is, nem kell senkit kitartanom. Tudok sportolni, haverokkal lógni, vagy ami a legnagyobb kincs az énidő. Az idegesítő exek olyanok voltak, hogy inkább egyedül vagyok, de egy kapcsolatfüggő ezt nem érti meg.

Oké a szex hiányzik, de a maradék 23 óra? Összességében még így is jobban járok. Kiverem aztán nyugalom vár rám. Néha-néha egy csajnak azért becsusszan.

2022. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
81%

37 éves vagyok és úgy vagyok mint az ismerősőd?

Mért fáj neked,hogy nem akarok beállni abba a rendszerbe ahol a szerelem egyenlő a pénzel a nő részéről?

Persze lehet kivétel na de kockáztassam a nyugalmam és a pénzem?

FELEJTŐS!

2022. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!