Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 eves, szingli, nem elvalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 eves, szingli, nem elvalt ferfi?

Figyelt kérdés
Ismerek egy ferfit aki okos, jo allasa van, van penze, autoja, normalisan nez ki, kedves, udvarias es megis szingli, valamint sosem volt hazas, szerintetek ez teljesen normalis vagy valami megse stimmel nala?
2022. jan. 17. 11:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Valami oka van mindig. Pl. lehet, hogy sok évig nem ismerkedett senkivel (pl. durva szakítás után).

Ez a helyzet nem "red flag", csak legyél óvatos vele.

2022. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

Én is így leszek kb ennyi évesen.

Nem akar megalkudni, sok férfin látom, hogy összejön egy gyengébb kaliberű nővel mert szorít az idő. Nem olyan könnyű megtalálni az igazit. Ettől még nem kell elítélni.

Jobban elítélem azt aki csinált 3 gyereket annak akivel már nincsenek együtt. De a gyerek meg a hitel közös...

2022. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, pont ilyen és pont ennyi idős pasi van a rokonságomban. Amit én látok, hogy erősen rigolyás, és vannak nárci vonásai, ami ugye elsőre nem jön le, sőt még jó dumás, lehengerlő is, utána ismeri ki az ember.

Szóval csak óvatosan, lehet, hogy aztán az a pasi, akiről te írsz, teljesen normális.

2022. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
43%
Amilyenek a mai nők, nem is csodálom, hogy nem áll le akárkivel vagy rohan bele egy kapcsolatba. Biztos úgy van vele, hogy ha van komoly, akivel megérheti tervezni akkor belevág, máskülönben meg miért erőltesse, csak azért, hogy legyen valaki?
2022. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
25%

Én ismerek 50 es be ilyet, rendesen iszogat nem matt részegre, de valamiért mindig elhagyják a nők, talán rájönnek, hogy mennyire lenézni a nőket /az anyját sem tiszteli, kritizálja stb/. Szóval aki ennyi ideig vár azzal biztosan valami nem okés.

Azok akikkel minden stimmel, hidd el, hogy a nők azonnal észreveszik és meg akarják szerezni, tehát a „normálisabb fajta” már elkel ennyi idősen és családban él, vagy szerető kiegészitővel…

Tehát, ha te lennél az a személy sem lennél annyira népszerű max a goldigger és társainál, akik rögtön nyomnák neked a privátot, hogy nekem pontosan ilyen férfira van szükségem hol van, akkor az ilyen férfiak akik ezt irják ki a társkeresőre, hogy nekem már mindenem megvan, csak egy társ hiányzik az életemből…na ha annyira jó lennél, már rég lecsaptak volna rád…nem gondolod?

2022. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem ertem a kerdest. En pl pontosan ez vagyok, akit leirtal; egy az egyben. Elmondom az okat, tanulsagkeppen: en azert vagyok egyedul, mert az igaz szerelmet keresem(volt alkalmam 3szor atelni); es nem vagyok kapcsolatfuggo. Csak azert, hogy legyen valaki, nem kell. Ha ez defekt nek szamit, akkor mondjuk en defektes vagyok.
2022. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Osztom az előttem szólót én is éreztem 2x alább nem adom inkább meghalok egyedül ha kell.
2022. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
6-os, 7-es. És most hol vannak ezek az igaz szerelmek?
2022. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
34%

Kedves kérdező és a többi a korosztályából már kifutott társkeresők, úgy titokban megnézném otthon, hogy amikor a tudatos énjével elutasit mindenkit, mert nem felelnek meg a jelöltek a portfóliójába, akkor azzal a kijelentéssel, hogy inkább meghalnak egyedül, de nem kell senki más, ha miss tökéj éppen nem jelenik meg a horizonton, hogy érzi magát a lelke, mikor nap mint nap felbukkanó lehetséges jelölteket elutasit.


Olyan, hogy IGAZ SZERELEM nem létezik! cáfod meg, ha létezett volna, akkor TE még mindig ua a személlyel lennél..

Mindenkinek vannak ilyen és olyan "hibái" senki sem Miss/Mr perfekt, még ha annak is gondolja magát..

Felteszek egy kérdést!

Az olyan nő a 38 éves korára nem volt férjnél, nincs gyermeke, jól néz ki, és mindene megvan, a férfiak mit gondolnának normális vagy nem stimmel valami nála?

2022. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen intő jel az, hogy vki nem volt házas x idős korára. Lehet, hogy nem találta az igazit, megromlottak a kapcsolatai, mielőtt arra a szintre eljutottak volna, mostanra ért meg a házasságra.
2022. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!