Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért csodálkoznak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért csodálkoznak ha boxeralsót csak akkor cserélek, ha már érzem a szagát?

Figyelt kérdés

Randi előtt mindig szoktam.De amúgy simán elhordom egy hétig, boxeralsót, zoknit, ha nincs szaga.

Eddig ha ezt elmondtam ismerkedésnél, mindig kiakadtak a lányok.

Miért?


2022. jan. 15. 13:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ha szerinted nem adhatsz fertőzést egy nőnek ezzel a higéniával gondolom azt is gondolod, hogy ha kihúzod nem lesz terhes..
2022. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert attól még, hogy nem szaglik (és itt megjegyezném, hogy NEKED, mert a saját alap testszagodhoz hozzászoksz, és csak akkor érzed meg ált., amikor tényleg veszettül penetráns... mások meg okádnak tőled a buszon), még bepállott és nem tiszta. Azt a hajadra kenheted, ha naponta megmosod a kukidat, ha utána a többnapos jó kis állott gatyóba visszarakod, nem lesz tiszta, mire kiszeded, hogy bemárthasd az aktuális barátnődbe. Igényes ember naponta cseréli az alsót, és az meg egy hülye állat, aki azt mondja, hogy az káros. Hogy lenne káros napi szinten friss anyaggal körbevenni... az ilyentől venném el a diplomát (már ha van neki, és nem az élet iskolájában tanult). Persze, ha vmi műszálas vacak, akkor talán, de egy normális pamut nem káros napi cseréléssel.
2022. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kamasz fiú voltam akkor volt ilyen igénytelenségem, akkoriban is laza lobogos bő fazonú boxer hortam, 3 4 napig nem fürödtem, egy boxer 3 4 napig rajtam volt, bűdös hugyos seg csíkos volt már, vissza gondolva ezt már nem találom jó ötletnek.
aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!