Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak azon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak azon hogy megbolondultam a nőtlenségtől?

Figyelt kérdés

Tinédzser korom óta kerülnek a lányok és a nők. Kissé be is kattantam emiatt. Őrjöngök netes fórumokon, szétszakadok a szeretethiánytól.


Volt olyan hogy az utcán egy idegen lányt spontán megöleltem, mert már annyira vágytam valakinek a közelségére :(


Sikítva elmenekült :( Lehet megijedt, de nem akartam bántani...


Mi lesz velem? Meddig eszkalálódhat még ez?


F/31


2021. dec. 20. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Próbáld egy kicsit féken tartani magad. Ha nagyon nem megy, akkor menj el egy prostihoz aztán éld ki magad. Tudom nem éppen a legjobb megoldás, de a semminél talán jobb lehet. Aztán ha kicsit kitisztult a fejed, akkor kezdj el ismerkedni, viszont fontos hogy ne görcsösen vágj bele, mert mint láthatod nem fog eredményt hozni.
2021. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Jó ez már Balázs-percek szinten is kamu. Persze, spontán megöleltél egy idegen lányt. :D
2021. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

prosti-én mióta el járok sokkal vidámabb vagyok


nem olyan nagy dolog a szex,most már így gondolom.

nem is értem miért vívtak háborúkat a nőkért ma pedig miért kell némelyik férfinak megalázkodni értük. (1-2 lyuk és ennyi,persze jó ha ölelnek,megfoghatod jobb mint masztizni de nem annyival hogy hű ha. legalább is nekem) Persze ha valakinek olyan a személyiségek stb akkor nyilván nem csak a szex játszik szerepet (ott már nem igaz hogy csak lyuk)itt már megértem hogy ha kompromisszumot köt valaki. ismerek én is olyan nőt akivel elég egyformák vagyunk személyiségileg stb.

2021. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Jarj el ringatora vagy szeretet masszazsra.
2021. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van ilyen?
2021. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van azert ajanlom.
2021. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

30 évig szűz voltam, mégsem őrültem meg. Mára van barátnőm, összeköltöztünk és a gyereket fontolgatjuk.


Szóval nem muszáj megőrülni.

2021. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Inkább azon csodálkoznak, hogy még a kisujjad sem mozdítod meg, hogy javíts a helyzeteden és senki válasza nem érdekel. Rengeteg tanácsot kaptál már, de mindre tojtál.
2021. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Osztom a 8# véleményét. Annyi rengeteg tanács, és mindenre csak a kifogások hegye. Te már tipikus energia vámpír vagy , akitől mindenki menekül. De úgy látszik nem fáj még eléggé. Mert majd akkor kegmozdítoď a segged.
2021. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Azért csodálkozom, mert sok ismerősöm, barátom van, akiknek elég régóta nincs barátnőjük, és mégsem őrült meg egyik sem.

Másfelől, a "nő megléte" nem zárja ki a megbolondulás lehetőségét. Elég néhány házasságot megnézni...

2021. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!