Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 évesen 26-28 évessel mennyire reális, müködöképes?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvasok itt ahol 5-6 év különbségre azt írják, hogy öregnek nézik az ennyivel idösebb férfit. Én fiatalos vagyok, 28-nál soha nem néznek többnek. Sportolok, adok a higiéniára. 178 cm és 75 kg vagyok, 2 hetente járok fodrászhoz, stb. Mennyire más a szemlélete ilyen korban ha 6-8 évvel fiatalabb a nö? A volt feleségem velem egyidös, elötte is egyidös barátnöim voltak. Van egy kisfiam, de nem lenne probléma az elkötelezödés, pl ha egy 28 éves nö 2 év múlva gyerekre vágyna. Nem az a kalandozós típus vagyok, komolyat keresek.

Azért írtam a 26-28 évest, mert van pont egy kiszemelt ennyi idös csaj, de amúgy is elötte többen tetszettek ebböl a korosztályból.

Vannak barátaim ahol 42 évesnek 20 éves barátnöje van és külsö szemlélöként müködik a dolog, de ki tudja hogy mi megy a színfalak mögött? Föleg hogy dúsgazdag a barátom, ami sokat számít nagy korkülönbségnél. Én sem vagyok szegény de nem szeretném ha ez szempont lenne.


2021. dec. 27. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen rendben van ebben a korosztályban a 6-7-8 év.


22-23 éves nőnél talán soknak tartanám a 8-9 évet. Mert azok még mások.

2021. dec. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Tökéletes korkülönbség.

N

2021. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem fog működni.


És nem a korkülönbség miatt, mert az semmi, hanem mert nem vagy FÉRFI.

Ha FÉRFI lennél, nem ilyen baromságokat kérdeznél a Gyakorin, hanem már rámentél volna a lányra, legyen az 38, 28, vagy 18 éves.

2021. dec. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
A korral semmi baj. Az viszont nekem problema lenne, hogy mar elvaltal es van egy gyereked….
2021. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

#3-assal értek egyet.


40F

2021. dec. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 34, én 28 vagyok. Tökéletesen működik a kapcsolatunk az első perctől kezdve (21 voltam, amikor megismerkedtünk). Szerintem ha megvan az összhang, ez a korkülönbség még pont belefér.

Most már nekünk is van gyerekünk, gyerektelenként viszont lehet, hogy ez engem is jobban zavart volna, ha a férjemnek már van egy kisfia.

2021. dec. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha már mindketten felnőtt emberek vagytok, hasonlóan gondolkodtok az életről és kb. hasonló dolgokat akartok is hasonló időben (gyerek 5 év múlva, stb.) akkor működik egy kapcsolat kortól nagyban függetlenül.
2021. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A kor rendben volna, ami akadály lehet, az a gyerek. Egy 26-28 év közti nő nem biztos, hogy erre vágyik.

N

2021. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sztm ha két ember megérti egymást, akkor a kor nem fontos.

N29

2021. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Apám 8 évvel idősebb anyámnál. Amikor összeházasodtak apám már majdnem 30 volt anyám még épphogy 22. Szerintem nem számít a korkülönbség, még 10+ év sem.
2021. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!