Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők ízlése miért tolódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ízlése miért tolódott szép lassan 20 év alatt a reális 10/5 ös kinézetű pasiról a 10/7 es kinézetűre (objektíven nézve, tehát pl 10 ből 8 azt tartja átlagosnak), hogy most már azt tekintik átlagosnak?

Figyelt kérdés

Ugye van itt sok kérdés, rengeteg pasi linkelt már be képet más pasikról is, hogy pl egy 10-es skálán az 2-es, ronda. Erre az összes nő azt mondta, hogy ez nem skálára való (holott nem volt szörnyszülött, csak pár foga hiányzott, vagy picit asszimetrikus volt az arca), hanem egy szörny, és küldtek képet azok a nők pl 10/-es pasiról és mind olyat küldött, amiből p 500 ezer mvan ma pl Magyarországon, sima átlag pasik voltak. Mégis ezt állították be a nők rondának.


pl sima 10/ös átlag férfi ma, millió ilyen van az utcán. Erre a legtöbb nő a való életben azt mondja, hogy pl 10/3 as (-+1 szint). Miért van ez?


[link]


2021. jún. 8. 12:03
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Persze a kinézetet a rengeteg pénz, elsöprő humor, stb felülírhatja, de azért 10/9 férfi nem multimilliomos és nem dumagép.
2021. jún. 8. 12:07
 2/35 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy jártam, hogy régebben a dagi pasik tetszettek. De valahogy az összes kiszemelt közülük elég bunkón viselkedett. Most egy kb 10/7-es pasim van, pedig nem is ez a sportosabb testalkat tetszik annyira. Viszont ő nagyon kedves és figyelmes velem, így őt választottam.
2021. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kinézetre lehet fogni a belső jellemet, ismerek sok ronda embert-akinek olyan belső érteki vannak, hogy a nők kedvelik e miatt, és fordítva is. Jóképűben is van normális és piás, munkakerülő is. Kb 50-50%.
2021. jún. 8. 12:15
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak is felismerték, hogy fontos adni a külsőre. Egyre többen sportolnak, ápolják a bőrük, fodrászhoz jár, odafigyel az öltözékre, és ALAP, hogy nem hiányos meg sárga a fogsora.

Így persze, hogy átlagon aluli lesz egy géppel nyírt fejű, bojler testű, fogatlan pasi. Már ne is haragudj...

2021. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted a férfi és a női 5-ös ugyanaz a szint? Nem. Az 5-ös nő mindig jobban néz ki, mint az 5-ös pasi - ennek a kiegyenlítődése zajlik.
2021. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%

nem undod meg a frusztalt incel baromsagaidat? nem tolodott el semmilyen sklala, egyszeruen arrol van szo, hogy mivel te feltehetoen ocsmany vagy, ezert mashol van a merced, mint egy atlag, csinos nonek, es ami szerinted atlag, az valojaban nem az.


egyebkent meg merget mennek ra venni, hogy te is a 10/10-es nagymellu, szupervekony szetszerkesztett instababakra csapod ki a bret es ilyen not kepzelsz el magad melle. a csinos noket az utcan, akiknek meg mondjuk nincs 2 gorogdinnye a melle helyen, siman leatlagosozod.

2021. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%

Negyvenes vagyok.

Amikor fiatalabb voltam több elhízott, jóval kövérebb/igénytelenebb férfiak szóltak be az 58 kilómra, a nagy mellemre (ami nem állt úgy mint egy szilikonmell), az orromra, ami piszés de van a végén egy kis bumszli és még sorolhatnám. Az első barátomnak kettéálltak a szemei, a fogai eléggé problémásak voltak, de azért folyamatosan kritizálta a külsőmet. Met ugye mi még abban nőttünk fel, hogy a férfinek csak egy fokkal kell szebbnek lennie, mint az ördögnek.

Én kr-vra örülök neki, hogy ez most megváltozik. És öröülök neki, hogy látok igényes fiatal férfiakat, akiket az igénytelen gyökér műmacsók teli szájjal ócsárolnak (meg a saját kövér urukat védő nőcskék), hogy "pávák", meg bzik.

Ja és persze szerinted multimilliomosok országa vagyunk vagy mi??? Nézzél már körül az utcán ember! A VALÓSÁGBAN.

2021. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
68%

Jelenleg az internet a divat, tehát az egész Föld népességéhez lehet mérni mindenkit.

Ez emeli az átlagot.

2021. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
Hetes vagyok, nemrégiben újra nézegettem a tini/fiatalkor fotóimat, és majdnem elbőgtem magam, hogy milyen szép lány fiatal nő voltam, akit a rondább férfiak próbáltak lehúzni/ócsárolni és hogymennyire nem volt önbizalmam. Szóval csak szívjál kérdező és szívjon a több nyomorult is.
2021. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

A pasi szerintem átlagos. Olyan, aki mellett elsőre lazán elsétál az ember, de ha valamiért megismeri és szimpatikus, a külseje is felértékelődik.

Messze nem 10/3,de a jó pasi kategóriától is odébb van. Átlagos.

2021. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!