Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők ízlése miért tolódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ízlése miért tolódott szép lassan 20 év alatt a reális 10/5 ös kinézetű pasiról a 10/7 es kinézetűre (objektíven nézve, tehát pl 10 ből 8 azt tartja átlagosnak), hogy most már azt tekintik átlagosnak?

Figyelt kérdés

Ugye van itt sok kérdés, rengeteg pasi linkelt már be képet más pasikról is, hogy pl egy 10-es skálán az 2-es, ronda. Erre az összes nő azt mondta, hogy ez nem skálára való (holott nem volt szörnyszülött, csak pár foga hiányzott, vagy picit asszimetrikus volt az arca), hanem egy szörny, és küldtek képet azok a nők pl 10/-es pasiról és mind olyat küldött, amiből p 500 ezer mvan ma pl Magyarországon, sima átlag pasik voltak. Mégis ezt állították be a nők rondának.


pl sima 10/ös átlag férfi ma, millió ilyen van az utcán. Erre a legtöbb nő a való életben azt mondja, hogy pl 10/3 as (-+1 szint). Miért van ez?


[link]


2021. jún. 8. 12:03
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont azt veszem észre, hogy manapság az a szép, aki ápolt. Nem hibáztatok senkit, aki nem akar összejönni egy olyannal, akinek nehezére esik a napi pár perces fogmosás mondjuk, na az tényleg nem szint. És nőknél ez ugyanúgy jelen van. Láttam olyat, hogy a csaj összes foga ki volt rohadva elől, de olyan smink meg szépségápolási gyűjteménye volt, hogy az árából simán kijött volna a fogsorának az ára. Nekem ez ugyanúgy gusztustalan nőként.
2021. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas már ez a Rinya!
2021. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Apolt? Szerintem ez alap. Rengeteg ferfivel azert nem akarnak a nok osszejonni, mert atlagos es nem jokepu.
2021. jún. 8. 14:09
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarjon összejönni olyannal, aki nem vonzza?
2021. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
79%
Tehát az átlag pasi teljesen tónustalan, puhos testű, enyhén túlsúlyos? Jó tudni.
2021. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hagyjuk már, ez meg olyan, hogy kinek mi számít ápoltnak, mindenkinél máshol vannak a küszöbök. És akkor jogosan vetül föl, hogy aki jobban ápolt, miért akarna összejönni egy kevésbé ápolttal? Oké, meg vannak mindenkinek a saját adottságai, de ha azokat kimaxolja, sosem marad hoppon. Az meg, hogy valaki b.zis, mert jobban ad magára... nyilván azok a férfiak találták ki, akiknek keserű a szájíz, mert fele annyi melót nem akar fektetni magába, de igényei azok lennének.

Ennyi erővel miért akar annyi átlagos pasi, jóval csinosabb nőt magának a semmire?

2021. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért miért miért???


Mert megtehetik azért! És ha megtehetik akkor miért adnák lejjebb?


Ha megtehetnéd te is a legjobb csajt választanád.

2021. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
56%

Akit linkeltél kérdező , az egy 2/10 es egyed.


L/27

2021. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
23%
18: Akkor én -0.1/10 lehetek, mert bár testre izmosabb vagyok, de szerintem bőven nem vagyok ilyen jóképű és hajam is kevesebb van. Eddig azt hittem átlagos vagyok.
2021. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
A haj nem mérvadó (Jason Statham, Zidane, The Rock, Bruce Willis, Vin Diesel) akiket felsoroltam mindnek jól áll, nem is tipikus szép fiúk, de mégis előnyükre fordították az adottságaikat, dolgoztak magukan sokat.
2021. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!