Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van reális esély találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van reális esély találni olyan rendkívül kövér nőt társnak,aki nem fogyózik,elfogadja magát túlsúlyosan?

Figyelt kérdés

Van itt esetleg ilyen hölgy?

Egy extrém kövér nő el tudja hinni,hogy van olyan férfi,aki vonzónak találja?



2021. jún. 17. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

"aki nem fogyózik,elfogadja magát túlsúlyosan?"


Vannak, de az átlagéletkoruk nem verdesi a plafont.

2021. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Olyan jo, hogy ezt nem kerdezed meg naponta 3x. Eleg undorito fetised van. Orvosnal voltal mar vele?
2021. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mit mondjak az orvosnak? Hogy szeretem a kövér nőket? Ez betegség? Szerintem csak ilyen az ízlésem.
2021. jún. 17. 14:32
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
A 93%-os lepontozót kérdezném, hogy szerinted az extrém túlsúlyos emberek 80 éves korukig élnek?
2021. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

Ez nem betegség, én is ismerek ilyen férfit, az összes barátnője minimum száz kilós volt.

Szerintem jó hogy létezik ilyen is és egy túlsúlyos hölgy is érezheti magát vonzónak :)

2021. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon egyetértek az 5. válasszal.Sokszor úgy érzem,mintha bűn lenne,hogy vonzódok a nagyon kövér nőkhöz. Mit csináljak,ha szépnek látom őket?
2021. jún. 17. 14:50
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem bűn. Meg tudom erősíteni, hogy a fétis létezik, viszont fordított helyzetben lévő lányt ismerek csak. Nagyon dagi voltam sulis koromban (120 kiló), ő pedig extrém vékony. Folyamatosan rámírt, nyomult, odajött szüneten. Nem értettem miért. Persze, hogy arra gondoltam először, hogy unatkozik, szívat. Aztán megismertem, rájöttem mi a valóság. Zsírfétises, dagi fétises a lány. Lefeküdtünk kis idő múlva, azután még egy ideig tartott (inkább szexkapcs volt, mint normál kapcs), de elkezdtem fogyózni, amikor látványosan fogytam, már nem keresett többet. Most kapcsolatban is van, szintén nagyon kövér barátja van. Fene tudja mitől alakulnak ki ilyenek egy emberi lényben, de ne kérdőjelezzétek meg a realitását, létező jelenség.
2021. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én eléggé túlsúlyos vagyok, és utálom :(

Ki van csukva, hogy bárkinek tetszenék :((

2021. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

"Sokszor úgy érzem,mintha bűn lenne,hogy vonzódok a nagyon kövér nőkhöz"


Azért "bűn" mert egy extrém egészségtelen, önpusztító állapothoz vonzódsz.

2021. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8-as: biztos lehetsz benne,hogy sok férfinak tetszenél.Az önbecsüléseddel van gond.Hidd el,sok férfi látja szépnek a kövér nőket.

9-es: önpusztító dolog a kövérségen kívül még 1000 van. Hadd ne soroljak fel párat.....Egyébként sem igaz,hogy minden kövér ember beteg.

2021. jún. 17. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!