Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a lány, de hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel össze szoktam futni nagyon ritkán munkahelyen. De csak féle percre kb. Ilyenkor nagyon csábítóan néz, de mikor megkérdeztem tőle, hogy mi újság vele nem nagyon mondott semmit, aztán ment is mindenki a dolgára. Hogy lehetne tovább vinni a beszélgetést?


Plusz, kicsit félek is ... mert ilyenkor amikor tetszik egy lány és szimpatikus, mindig az van, hogy végre megtört a jég, beszélgetünk kicsit és akkor jön a "hát hétvégén pasimmal leszek" szöveg ... meg se kell kérdeznem, hogy van-e barátja. És akkor mint a hidegzuhany érzés kb...


Ti mit tennétek?



2021. dec. 23. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Meghívnám egy kávéra.
2021. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszíthetsz?
2021. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem kellene minden baártságos, udvarias mosolyt félreérteni.
2021. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem ábrándoznék, hanem megkérdezném, hogy kivel tölti az ünnepeket, vagy a szilvesztert, stb. Egyből kiderül, hogy van e pasija vagy sem.. mind a 2 esetben lehet továbblépni.
2021. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

"Tetszik a lány, de hogy kezdeményezzek?"


Mondjuk odamész és kinyitod a szádat!

2021. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4, Ez jó lett volna ... sajnos olyan hirtelen futottam vele össze, hogy ezek eszembe se jutottak. Na majd legközelebb.


5, más az amikor élőben ott a csaj és bejön és hirtelen azt se tudod hol vagy.

2021. dec. 23. 20:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem az jön le, hogy félreérted és csak udvariasságból mosolyog. A tény, hogy semmit nem szól hozzád, azt jelzi hogy baromira nem akar beszélni veled.


Próbálj meg felhozni egy témát, amiről értelmesen lehet beszélni, pl. kézenfekvőek most az ünnepek. Ha akkor se beszél rendesen, hozzád se szól, akkor hagyd teljesen.

2021. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már annyi ilyen tejbetök pasit buktam el, akit pedig nagyon szerettem volna, hogy azt mondom, próbáld meg. Ennél csak jobb lehet, rosszabb nem. Mondd meg, hogy szimpatikus és hívd el valahova. Ha van barátja, akkor legalább tovább tudsz lépni, így meg csak pazarolod az időd.
2021. dec. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" de mikor megkérdeztem tőle, hogy mi újság vele nem nagyon mondott semmit,"


Hát, mondjuk ebből szerintem elég egyértelmű, hogy nem érdekled.

2021. dec. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Privátra: Amit írtál, az csak kifogás. Ha érdekled a nőt, akkor bármikor randizna veled, ha nem, akkor meg soha.

A tejbetök meg olyan, mint te. Nem mer lépni, csak várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön. Nem fog.

#8

2021. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!