Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy siket lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy siket lány, de nem tudom hogy kezdeményezek nála?

Figyelt kérdés
Kedves,kis aranyos lánynak tűnik,de nem tudom mennyire lenne nála esélyem.Egy barátom azt mondta hogy siket ritkán járnak olyannal akinek van hallása.Nem tudom hogy ez igaz-e,teljesen tanácstalan vagyok.
2017. dec. 18. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Ő siket, te pedig írni nem tudsz. Egész jó kombináció.


Amúgy meg én is ritkán találkozok az anyósommal, de (sajnos) előfordul. Egy próbát megér.

2017. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kezd el tanulni a jelbeszédet.


Pár dolgot ha el tudnál mutogatni az nagy belépő lehetne


Például olyanokat hogy szeretnélek megismerni, vagy hogy tetszel és szeretnék veled találkozni és segíthetnél megtanulni a jelbeszédet.


A jelbeszéd megtanulása nélkül nem hiszem hogy van esélyed komoly dologra ugyhogy ezzel a gondolattal barátkozz.

2017. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Semmiképp se szólítsd le. (Bocsánat a fekete humorért, annyira magas labda volt...)


Komolyra dordítva, tanulj jelnyelvet.:) Egy ismerősöm azt hiszem 1-másfél év alatt tanulta meg rendesen, van erre valami tanfolyam is. Addig meg marad az írás. Valószínűleg zárkózottabb, mint egy halló ember, de nem jelenti azt, hogy ne tudna megnyílni.


Viszont mielőtt illúziói lennének bárkinek az összes ilyen jellegű problémával küzdő emberrel... Nehéz velük. Nem emberileg, de így leírva szépnek tűnik egy vak emberrel, vagy sükettel ismerkedni, egyébként neked is késznek kell lenned arra, hogy teljesen megváltozik az életed mellette. És könyörögve kérlek, ha emiatt a hátránya miatt lett vonzóbb számodra, mert mit tudom én, sokan gondolják azt, hogy több esélyük van egy ilyen embernél, akkor inkább engedd el...

2017. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Hivd fel telefonon:)


Amugy sztem mint altalaban a mai kapcsolatok, rairsz facebookon azt tolod a rizsat.

2017. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*sikettel, bocsánat
2017. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem a siketsége,amig meg nem kerestem facebookon nem is tudtam hogy siket onnan jöttem rá hogy az,hogy a kommentjeinek a ragozása olyan volt mint az exem barátnőjének aki siket volt.
2017. dec. 18. 23:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért remélem, ennél biztosabb forrásból is megbizonyosodsz a dologról, mert amúgy elég gáz lesz, ha nekiállsz jelnyelvvel kommunikálni úgy, hogy amúgy tökéletesen hall...
2017. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm ismeri,tőle is érdeklődtem,de nem avattam be hogy miért érdeklődtem.
2017. dec. 18. 23:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor avasd be kérdezz rá mert ha kiderül hogy tiszta hallàsa van akkor az eléggé nagy beégés lessz.
2017. dec. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Teljesen siket?

Mert nem mindegy, hogy mi van...

Van aki most lett siket, de tud beszélni, szájról olvasni.

Van aki, nagyothalló, stb...


Nem minden hallássérült jelel!

2017. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!