Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik egy lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

...wait for it... kérdése:

Nagyon tetszik egy lány, aki eladó a kisboltban ahova járok, de nem merek kezdeményezni, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az, hogy nem tudom mi tévő legyek. Van egy kisbolt ahová járok reggelente kávézni és olyan 1-2 hete dolgozik ott egy lány, olyan cca. 24 éves lehet, de az is lehet hogy tévedek. Én 22 vagyok. A lényeg, hogy nagyon megtetszett, a kisugárzása, olyan kis aranyos mindig és ha megyek a bolt felé mar ezerrel ver a szívem, hogy ő van-e bent. Ha a szokásos reggeli kávémnál nem ő van, bemegyek délután is, hogy lássam, mert akkor tökre örülök hogy talakozhattam vele, ugyanakkor ha jövök el mintha egy gombóc lenne a torkomban és ilyen mélabús hangulatom lesz ezt már mások is észrevették rajtam nekik nem mondtam, hogy miért. A lényeg, hogy én egy nagyon gátlásos srác vagyok és nem tudom mi lenne a megfelelő lépés, nem volt még barátnőm sem, és tudom, hogy lehet, hogy ő nem tekint rám semmiképpen, de úgy érzem, hogy az esélyt mindenképpen meg szeretném adni magamnak, de nem tudom hogyan kezdeményezhetnék, úgy érzem ha kezdeményezek elutasít. Nem tudom, hogyan vegyem a jeleket, hogyan küldjek neki, egyszerűen tanácstalan vagyok, hogy lehetne egy eladóval egy tök random helyzetben beszédbe elegyedni. 100 szónak is 1 a vége: odáig vagyok érte, de nem tudom érdemes- e próbálkozni. Meg egyáltalán a jelenlegi vírusos helyzetben vagy inkább várják egy kicsit és nyár felé kérdezzem meg mikor végez és hívjam-e utána kávézni vagy valami. De akkoris addig kéne valamit mutatni felé, ha bemegyek a boltba és érzem annyira rágörcsölök erre a dologra...

2021. ápr. 7. 07:17
A kérdező szavazást indított:
Várjak egy kicsit.
Nyugodtan mondjam meg, hogy tetszik.
Tegyek le róla.
30 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Először kezdjél beszélgetni vele apró semmiségekről, kérdezz egy-két általános dolgot tőle, de csak úgy könnyeden, félvállról és figyeld, hogy ő hogyan reagál arra amit mondasz, rád néz-e, mosolyog-e rád, figyeli-e a szavad. Mindig egy picivel többet beszélgess, de ne vidd túlzásba. Azt hamar le fogod venni, hogy ő vevő-e a beszélgetésre, vagy csak úgy tőmondatokban, szavakban válaszol-e. Véletlenül se próbáld feltárni hogy mit érzel, az ilyesmitől megijedhet, erre ráérsz azután, ha már eljutottál esetleg néhány alkalommal a randiig...
2021. ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A jelekkel kapcsolatban csak annyit,hogy megfelelően kell ertelmezni őket.

Azt ne felejds el,hogy eladó.

Abból,hogy mert kedves veled,automatikusan még semmi se következik.

A boltban nem igazan van lehetőseged hosszan beszélgetni,mert mindig jön valaki,es mert igazan nem is lehetnél bent,csak vásarolni,max a kavet meginni kint.

Egyelőre lásson többször,és beszélgess vele mindig néhány percet.Később mar,ha többet tudtok egymásról,nincs senkihe,es erdeklődik is irántad, akár megkérdezheted,és megvárhatod zárás után.

2021. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az első írja, felesleges letámadni azzal, hogy tetszik neked. Egyszerűen beszélj vele 1-2 szót, ha mindig odajársz, nem nehéz, hiszen szinte ismerősök vagytok. Aztán idővel meglátod majd, mi alakul.
2021. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Tegyük fel együtt vagytok mától.

Hogyan fogsz viselkedni? Miken fogsz aggódni? Mennyire leszel férfi, vezető a kapcsolatban?

Ha olyanra vágyik a csaj akit tutujgatni meg pelenkázni kell, biztosan nyert ügyed van, de ha férfira vágyik akiben legalább annyi bátorság van h képes megszólalni. A helyedben lenyelném ezt a dolgot amig nem szeded össze magad. Ha van egy minimális önkritikád, ezt te is látod. Aztán megint itt egy válaszút, tovább süllyedsz vagy felemelkedsz, te választasz.

2021. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne úgy nyiss, hogy "van kedved velem járni?", hanem beszélgess jelentéktelen dolgokról. A kávézás pont alkalmas erre, aztán látod, hogy alakul, vevő-e rá.
2021. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Én nőként valahol a kettő között mondanám. Azt ne mondd neki, hogy tetszik neked. De például megdicsérheted egyik nap. Jól áll rajtad ez a felső, ez a szín nagyon passzol hozzád.

Abból nem lesz semmi, ha csak annyi a kommunikációtok, hogy kérek egy kávét, 320 lesz.

2021. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
4-es a legkorrektebb válasz, persze nulla % mert gyakorin vagyunk 🤣
2021. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem írtál olyant hogy "szépen mosolyog rám , nagyon kedves " mert ezt sokan félre értik, gyakorlatilag a főnökök várják el .Na de mivel nem láttál bele többet , ezért nem szóllak le !
2021. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor eladóként dolgoztam, nagyon tetszett nekem egy srác, aki sokat járt oda. Én nagyon zavarban voltam egy darabig, bénáztam, alig mertem ránézni, stb. Aztán utána volt, hogy én magam kérdeztem tőle valamit végül 1-2x, hogy történjen már valami, és nem zárkózott el amúgy, mosolygott meg poénkodott is kicsit, meg néha láttam, hogy figyelt is, szerintem tetszettem neki. De sosem lépett semmit, és aztán egyszer Facebookon megtaláltam, kiderült, hogy 7 éve barátnője van.. Szóval az én sztorim sajnos nem végződött jól.


De egyébként rengetegen bepróbálkoztak nálam, csak hát persze ők pont nem jöttek be, de voltak kifejezetten kínos szituációk is, ezeket inkább kerüld. Pl. egy fickó kifigyelte, hogy reggel kevesen voltak, és direkt akkor jött be beszélgetni, és észre sem vette, hogy kb. alig reagáltam, nem kérdeztem vissza, semmi, erre ott volt 1 órán at5, és csak azért ment el, mert kezdődött a meetingje... Én meg nyilván nem zavarhattam ki, főleg, hogy törzsvevő volt.

2021. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm az őszinte válaszát! Amit az üggyel kapcsolatosan lehet tenni, azt leírtátok több szemszögből is ezért nagyon hálás vagyok. Meglatjuk mi lesz, bár a 8as válaszolónak azért hozzá tenném, hogy nem lepődnék meg ha leszólnál, ugyanis valóban kezdek belebolondulni a lányba, egyfolytában rá gondolok, lassan már enni sem eszem.
2021. ápr. 8. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!