Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik egy lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

...wait for it... kérdése:

Nagyon tetszik egy lány, aki eladó a kisboltban ahova járok, de nem merek kezdeményezni, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az, hogy nem tudom mi tévő legyek. Van egy kisbolt ahová járok reggelente kávézni és olyan 1-2 hete dolgozik ott egy lány, olyan cca. 24 éves lehet, de az is lehet hogy tévedek. Én 22 vagyok. A lényeg, hogy nagyon megtetszett, a kisugárzása, olyan kis aranyos mindig és ha megyek a bolt felé mar ezerrel ver a szívem, hogy ő van-e bent. Ha a szokásos reggeli kávémnál nem ő van, bemegyek délután is, hogy lássam, mert akkor tökre örülök hogy talakozhattam vele, ugyanakkor ha jövök el mintha egy gombóc lenne a torkomban és ilyen mélabús hangulatom lesz ezt már mások is észrevették rajtam nekik nem mondtam, hogy miért. A lényeg, hogy én egy nagyon gátlásos srác vagyok és nem tudom mi lenne a megfelelő lépés, nem volt még barátnőm sem, és tudom, hogy lehet, hogy ő nem tekint rám semmiképpen, de úgy érzem, hogy az esélyt mindenképpen meg szeretném adni magamnak, de nem tudom hogyan kezdeményezhetnék, úgy érzem ha kezdeményezek elutasít. Nem tudom, hogyan vegyem a jeleket, hogyan küldjek neki, egyszerűen tanácstalan vagyok, hogy lehetne egy eladóval egy tök random helyzetben beszédbe elegyedni. 100 szónak is 1 a vége: odáig vagyok érte, de nem tudom érdemes- e próbálkozni. Meg egyáltalán a jelenlegi vírusos helyzetben vagy inkább várják egy kicsit és nyár felé kérdezzem meg mikor végez és hívjam-e utána kávézni vagy valami. De akkoris addig kéne valamit mutatni felé, ha bemegyek a boltba és érzem annyira rágörcsölök erre a dologra...

2021. ápr. 7. 07:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Elsőre ne azt mondd, hogy tetszik, hanem, hogy De örülök, hogy ma is te vagy bent, még a kávé is finomabb, ha tőled kapom. Aztán meglátod a reakcióját. Ha látod, hogy jólesett, amit mondtál, akkor másnap is mondjál neki valami kedveset: de szép vagy ma, vagy: nem tudom eldönteni, tegnap láttalak-e szebbnek vagy ma, ilyeneket. Aztán 3., 4., alkalom után megkérdezheted, elmenne-e veled sétálni.
2021. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Uh, ha nekem a 11-es valaszolo tippjeivel jonnel, soha az eletben nem randiznek veled.

Csak ugy kezdemenyezz beszelgetest, mint egy NORMALIS emberrel. Beszelj inkabb a kaverol vagy a husvetrol, ne gyere ilyen eroltetett nyomulos szoveggel.

2021. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem se ronts ajtóstól a házba. Először próbáld meg megismerni, nehogy csalódás érjen. Beszélgess vele időjárásról, kávéról, stb. Ne láss bele egyből sokat, ha kedvesen reagál, hiszen egy kávézóban dolgozik és az a dolga, hogy kedves legyen a vendégekkel.
2021. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg, hogy teljesen csupasz a puncija vagy meg szokta hagyni a csíkot. ha bunkó lesz, akkor állj tovább, csak az idődet pazarolod.
2021. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!