Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak olyan nő szűz (szexuálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak olyan nő szűz (szexuálisan) 20 év felett, aki vallásos/aszexuális/csúnya/kövér? Más opció nincs...?

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 20:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok se vallásos, se aszexuális, se csúnya, se kövér.

1) Kisvárosban élek, nincs lehetőségem elköltözni egyelőre. Emiatt nincs nagy választék a szingli pasik körében, főleg olyanból aki még jól is néz ki.

2) Mindenhol csak azt olvasni, hogy csalódás az első. Kellemetlen, fáj, nincs orgazmus. Szóval szinte már kedvem sincs kipróbálni.

3) Az se biztos, hogy van hüvelyi orgazmusom, még soha nem sikerült elmennem ujjazás közben, mert nem érzek semmit ott.

Szóval minek is akarnék egyáltalán? 😅 Én teljesen elvagyok így. Magamnak csinálva az esetek 100%-ban elmegyek, és jelenleg nem tetszik senki. Nem síetek vele, nem érzem magam feszélyezve, szorongva, mert számomra a szüzesség elvesztése egy jelentéktelen társadalmi konstrukció.

2021. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Visszajöttem végigolvasni a válaszokat. Megmosolyogtatott, hogy sokan tudnak azonosulni a kisvárosos problémával. És a 20-al is nagyon tudok azonosulni. Valahogy a magyar ferfiak nagyon nem mozgatnak meg. 😅

21-es voltam.

20/L

2021. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
55%

$32: Hat, ez ilyen. Az emberek nagy resze megis miert tudna azonosulni azzal, hogy egyesek azt hiszik, hogy olyan kulonlegesek, mintha valami amcsi filmbol leptek volna ki?

A kornyezet nem ismerese es az elszallt igenyek senkit sem tesznek kulonlegesse.

2021. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
92%

Én még a vidéki gimihez tenném hozzá: Évekig frusztrált, hogy nem jöttem össze senkivel. Ahogy említettem, egyetem első évében tinderről lett barátom. És igen, pont nekem, aki végigbulizta, utazta a középsulit és nagyon nagy ismeretsége volt. Pont ezért se értek egyet azokkal akik azt mondják ,, járj el ismerkedni stb és jönni fog a szerelem"

Ez se igaz. Rengeteg körben mozogtam, és még a kutya se nézett rám a vidéki közegben (vagy ha igen az is tinderről)


Szerintem ezek a dolgok valamennyire sorsszerűek is, hogy kit sodor eléd az élet. Én Persze én is voltam szerelmes, randiztam (rendre kudarcra, csak megfektetni és kihasználni akartak, pedig kihívó se voltam)

Mivel az egyetemen 98%ban lányok vagyunk, muszáj voltam tinderezni, mert valószínű azóta se lenne senkim. A covid is jól megnehezítette az ismerkedést


Azt gondolom a gátlások, elvárások, rossz tapasztalatok, a közeg minősége/korlátozottsága eredményezi ha valaki szűz marad. Én a 20. születésnapom előtt egy nappal veszítettem el. Nem bántam meg, sőt. Örültem, hogy a sok kihasználás mellett volt eszem megtartani, mert így nem sérültem, hanem megvártam a fiút aki azóta is megbecsül.

2021. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
15%

Ennyi hülye túlspilázott választ! Mar bocs de minden normális embernek vannak igényei! Legkésőbb 14 éves korra testileg éretté válik az ember, és diákként már mindenki próbálgatja a társas életet!

Általánosban már elcsattan az első csók, és 18 éves korra már elvárható hogy egy komoly kapcsolatot fel tudj mutatni. Azzal pedig együtt jár a szexualitás megélése is.

Nem értem itt miért elvárás hogy valaki évekig csak a f.át verje?! Lányok esetében meg hogy csak elfajuljon a masztija valami extrém irányba az évek során...

2021. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!