Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak olyan nő szűz (szexuálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak olyan nő szűz (szexuálisan) 20 év felett, aki vallásos/aszexuális/csúnya/kövér? Más opció nincs...?

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 20:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%

Horoszkóp szerint is lehet szűz!

:)

2021. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Vagy rossz a családi háttere, pszichés problémái vannak, irreálisak az elvárásai.
2021. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
Van aki szimplán 'az igazira' vár, vagy nincs szerencséje a szerelemben, olyannal meg nem bújuk ágyba, akivel nem tudja komolyan elképzelni.
2021. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
77%

Konzervatív szülők!

Egyik volt barátnőmnek tiltották a szexet a tanulás miatt!

2021. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Féltek attól, hogy teherbe esik, elszúrja az életét!
2021. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
37%
Általában igen. Miért érdekel?
2021. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
92%
Érdekes, hogy sokkal több nő szűz még 20+ vagy 25+, mint azt gondolnánk. Például több barátommal is beszélgettünk, szinte mindenki ismer egy-két ilyen lányt, akinek még soha nem volt barátja, feltehetően egyéjszakás kapcsolata sem. Valóban a nagy elvárások, kozervatív neveltetés, tanulás. Ilyesmik állnak a háttérben.
2021. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%
Én 20 évesen még szűz voltam. Nem vagyok se aszexualis, se a vallás nem befolyasolt, kifejezetten vekony voltam. Akkori énem szépsége relativ, nem voltam csunya, de nem erdekelt kulonosebben a külsőm, tehát nem sminkeltem, nem a divat szerint oltoztem,mondhatni nem keltettem feltűnést.
2021. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%

hagyjuk mar ezt a bromsagot. sokaknak gimiben egyszeruen nem a b.aszas az elso, ennyi. azert a 20 ev egyaltalan nem olya oreg, hogy huldezni kelljen rajta, hogy miert szuz meg az illeto.


27-28 felett mar tenyleg kezd fura lenni, de az TELJESEN NORMALIS, ha pl. egy 22 eves lany meg szuz. szerintem nagyon beteg a mai vilag, hogy mindenki el van ajulva, ha 18 eves korara szuz marad valaki.


en pl. 24 voltam, mikor elvesztettem. se csunya nem vagyok, se kover, se vallasos, se visszahuzodo vagy csendes. egyszeruen addig nem talaltam megfelelo ferfit, akivel lefekudnek.


kisvarosi gimibe jartam, eleg belterjes kozeg volt, egyszeruen nem volt egyetlen nekem valo srac sem. igen, valogatos vagyok, de nem viszketett a pi.nam 16 evesem, hogy mindenkepp lefekudjek az elso kozepszeru csavoval, aki megkornyekez. nyilvan lett volna ra rengeteg alkalmam, de nem volt megfelelo a szemely.

aztan pedig olyanszakra mentem egyetmre, hol 95%-ban lanyon voltak.

nekem az online tarskereso jott csak be egyedul, az elet nem nagyon sodort ossze hozzam passzolo sracokkal. 2 masik baratnom is hasonlo helyztben volt, 25 korul vesztettek el, mindketten szep, vekony, csinos, jofej, tarsasagi eltet elo lanyok.

mi gimiben inkabb tanultunk, eltuk az eletunk, baratkoztunk, nem az volt az elso, h mindenkeppen megdugassuk magunk valakivel. igen, kicsit keson erok vagyunk, ez lehet, de nem

kell mindenaron OKOT keresni arra, ha valaki 20 felett is szuz.

2021. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
Én azért voltam szűz 20 évesen mert szociális szorongásos vagyok, emiatt nagyon nehezen találtam párt magamnak, 24 éves koromra sikerült összehozni.
2021. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!