Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak olyan nő szűz (szexuálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak olyan nő szűz (szexuálisan) 20 év felett, aki vallásos/aszexuális/csúnya/kövér? Más opció nincs...?

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 20:27
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
81%
Én mesterszakon tanulok egyetemen, a szaktársaim felének még soha nem volt barátja. Pszichológiai ok áll a dolgok mögött általában, illetve hogy a kapcsolat nem akkora prioritás sokszor egy sokat tanuló/dolgozó embernél. Külsőnek ehhez nem sok köze van, esetleg ha nagyon kövér vagy tényleg ocsmány az illető. Illetve annyi szexuális tartalom, sokszor rémhír kering mindenfelé, hogy sokan tényleg elzárkóznak vagy taszítónak/szükségtelennek látják a szexet. Egy gyakori ok még, hogy a nők idősebb (akár 10-20 évvel) férfit keresnek, mert az egzisztencia és a tapasztalat biztonságot ad. De a legtöbb 30-50 éves férfi kapcsolatban/házasságban él, így nincs annyi lehetőség válogatni, mint a kanos huszonévesek esetében.
2021. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
24%
#9: Tehát leírtad, hogy ritka nagyok voltak az elvárásaid és eléggé frusztrálnak mások. Ez is egy ok.
2021. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem csak itt a gyakorin létezik ez a legenda, hogy minden "normális-szép-vékonystb" lány elveszti a szüzességét 18 éves kora előtt, mintha ez lenne a standard vagy nemtudom... Valószínű ezt is a nőket pocskondiázó incelek terjesztették itt el, akik még életükben nem láttak közelről nőt.


Valójában pont fordítva van, mivel az az egészséges hozzáállás, hogy addig szűz maradsz, amíg nem találsz egy megfelelő partnert hozzá - és NEM az, hogy lefekszel bármelyik utadba kerülő emberrel, csak hogy megszabadulj a szüzességedtől, ami amúgy egy tök lényegtelen fogalom ilyen szempontból.

2021. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
23%

#14: Létezik bármi, amire páran nem húzzátok rá, hogy incel?

Nem, ebben semmi legenda nincs. Az emberek többsége 18 éves korára már nem szűz. Kész, pont. Hiába pörögtök rajta, a többségnél ez így megy. Srácoknál és lányoknál egyaránt. Nagyon kevesen vannak, akik 18 vagy 20 felett szüzek.

És nem, aki alatta veszti el a szüzességét, az sem áll le minden jöttmenttel.

2021. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
87%
#15 fogalmad sincs, mennyi ember szűz és mennyi nem. Mivel semmi közöd hozzá, elsősorban, ugyanis ez magánügy és nem fogja neked senki elmondani. Max talán arról van fogalmad, hogy a közvetlen haverjaid még szüzek-e és ha nem, akkor mikor veszítették el. A többi emberről csak te képzeled, hogy nem azok.
2021. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
81%

12: nem ‘ritka nagyok’ voltak az elvarasaim, de egyszeruen egy kisvarosi belterjes kozgben nem nagyon lehtett a velem egykoru valamirevalo sracokbol valogatni, mert egyszeruen alig voltak.

tisztaban voltam magammal, az ertekeimmel, a kulsommel, az intelligenciammal, tudtam, hogy tobb vagyo annal, minthogy valami kozepszeru ‘jocsavo’ megfektessen. teljesen realisak voltak az elvarsaim, az is bizonyitja, hogy a zart kisvarosi es egyetemi ‘notobbletes’ kozegekbol kikerulve mindig talaltam magamnak valakit, most is van kapcsolatom.


akik itt hangoztatjak, hogy 18 eves korara mar a tobbseg nem szuz, azok a budapesti kozgbol indulnak ki, ahol joval tobb a lehetoseg, pezseg az elet, egyazeruen OSSZE SE LEHET HASONLITANI pl egy 10-20 ezer fos varossal, ahol kb minden veled egykorut ismersz legalabb latasbol.

amiket budapesti baratnoim meseltek a gimis idokrol, egyszeruen egy teljesen mas vilag, mint ami az en videki, tanulasorientalt, konzervativ, kisvarosi elitgimiben volt. mintha parizst hasonlitanad ossze ozddal. es nem azert, mert ‘streber’ voltam vagy nem jartam el, de egyszeruem vegesek voltak az ismerkedesi lehetosegek, mindig ugyanazok az arcok tuntek fel a bulikban, az esemenyeken es ha kozuluk pont nem volt az eseted valamelyik, nem tudtal mit tenni. akkoriban meg nem volt tinder meg instagram, ahol kitarult elotted a vilag.


persze a szakmunkaskepzosok meg a butabb emberek mar ott is joreszt elvesztettek a szuzesseguk 18 eves korukra, de az en gimimben meg pl. ‘jocsaj’ oaztalytarsaim tobbsege is szuz volt erettsegiig.

en mindig ereztem, hogy kilogok ebbol a ‘kisvarosi’ videki kozegbol, a szuleim is ertelmisegi, vilaglatott emberek, budapestrol koltoztek ki videkre es barmilyen egoistan hangzik, egyszeruen mentalitasban a kornyezetemben levo emberek tobbsege nagyon-nagyon nem az en vilagom volt. nem azert, mert bp-n ‘ertelmesebbek’ az emberek, egyszeruen mas a mentalitas, aki elt mindket helyen, az tudja, mirol beszelek. en ebben a kozegben nem talaltam nagyon hozzamillo fiut/ferfit es nem akartam mindenaron a helyi ketbites kant meglovagolni. budapestre felkoltozve megvaltozott az egesz, itt eleg sok sraccal randizgattam, jottem ossze.

2021. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
13%

#16: "és nem fogja neked senki elmondani"

Teljes mértékben elfogadom, hogy ilyen csőlátás esetén a kutya sem akar veled privátabb dolgokról beszélni... De, hogy van ahhoz képed, hogy kijelentsd, hogy mással nem beszélnek ilyenről? :DDD

Fáj, hogy néha mennyire ostoba dolgokat írnak le páran és komolyan is gondolják őket. És ez a válasz hasznos... Mondjuk, így érthető, hogy páran miért éltek a saját kis alternatív valóságotokban: Élőben sem beszél veletek inkább senki.


#17: Én hangoztatom, hogy 18 éves korára a legtöbb ember nem szűz. Egy megyeszékhelyen lakom, nagyon nem a főváros környékén... :D

2021. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
76%

17: igen, valoszinuleg iskolazatlan proli kozegben mozogsz, ott mar 15-16 evesen valoban a szex a prioritas, aztan 20 eves korara fel is csinaljak a legtobb lanyt es 25-re mar ugy neznek ki, mint egy leharcolt, elhizott, lepukkant 40es, a pasi meg szinten egy lestrapalt alkesz minimalberen tengodve egy gyarban. mindenhol megvan ez a reteg, nem hibaztatlak erte, hogy ezt gondolod, ha ezt latod magad korul.


egyebkent azzal sem art szamolni, hogy sokan ‘menozesbol’ bekamuzzak, hogy mar nem szuzek, nehogy ez a proli kozeg kivesse magabol oket. foleg fiuknal fordul elo, ott tinikorban nyilvan az a jani, aki mar dug.

2021. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
93%
En 20 evesen veszitettem el, nem vagyok sem vallasos, sem gatlasos, sem ronda. Voltak parjaim, de egyszeruen egyikkel sem ereztem azt, hogy hosszutavu lehetne, ezek tobbnyire eleg rovid kapcsolatok voltak mert ha 2-3 het utan nem volt szex mar kacsingattak is kefele. Aztan amikor eljott az akivel ugy ereztem, hosszu lessz azzal veszitettem el. Igazam is volt.
2021. dec. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
75%
#17 bocs, de meg tudom erősíteni a 18. választ, a szüzesség korai elvesztése sajnos általában a alsóbb társadalmi rétegek jellemzője. Az iskolázottabb, jobb körülmények között élő embereknél a szüzesség elvesztése hátrébb csúszik a fontossági sorrendben, mivel van egyéb dolguk is, amivel elfoglalják magukat.
2021. dec. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!