Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér/csúnya nők mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér/csúnya nők mire vannak elszállva ennyire maguktól a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Mondom le adom az igényem ... még ezek a csúnya nők se válaszolnak, vagy ha igen, akkor is olyan nagy arcuk van, hogy az hihetetlen. De mire van ekkora egójuk, amikor élőben egyébként bűnrondák ezek a nők és örülniük kellene, hogy valaki szóba áll velük.
2021. dec. 17. 19:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyétek meg amit főztetek!🤷🏻‍♀️
2021. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
94%

Ó ha már így tovább vittük a dolgot .

Ha a pasik a hibásak azért mert a ronda nők is válogathatnak akkor a ronda pasik miért nem ... A nők tehát felszínesebbek


Kész nyertünk Férfi társaink !!!


Viccet félre téve ez akkora egy baromság ... nem a külsőtől függ valaki személyisége hanem a neveléstől és a külső hatásoktól , egy szép nő is lehet egy orbitális bunkó ahogy egy kövér vagy kevésbé szép is .



Igazából szerintem ez egy gyerekbetegség sokaknál hogy a hamis értéket nézik ami elmúlik idővel . Az igazság az hogy egy jófej csaj lehet akármilyen ronda vagy kövér nekem akkor is többét ér mint egy akármilyen bunkó


Azt tudom tanácsolni hagyd a netes ismerkedést és lépj ki a világba ahol megvan az első benyomás is és az többet ér bármely netről lopott kamuszövegnél :)

2021. dec. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
23%

A CSÓRÓ LÚZER FÉRFIAK mire vannak elszállva ennyire maguktól a társkeresőkön?


Mondom le adom az igényem ... még ezek a CSÓRÓ LÚZER FÉRFIAK se válaszolnak, vagy ha igen, akkor is olyan nagy arcuk van, hogy az hihetetlen. De mire van ekkora egójuk, amikor élőben egyébként bűnrondák CSÓRÓK, LÚZEREK, MAMAHOTELESEK ezek a FÉRFIAK és örülniük kellene, hogy valaki szóba áll velük.

2021. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
66%

33


Na erről beszéltem az előbb xddd

2021. dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
23-as! Sajnálom ami veled történt ez miatt az egóista lány miatt. Gondolom a média hatására butult el neki is a realitás érzéke. Mit értek ez alatt? Azt hogy médiában látja a szerelmes romantikus filmekben/sorozatokban hogy milyen sok szép öltönyös pasi van és stb. Gondolom neked a régi képeiden nem romantikus filmből kiszökött öltönyös Izaura Tv-s pasi volt és azért tiltott mindenhonnan a csaj. Sajnos mai a világban mindenkinek a jobb és szebb kell csak a szép és a jó nem mindig játszik együtt. Te hiába nem voltál az esete és csúnyának titulált te ennek ellenére egészvégig korrekt voltál vele. Erre írtam a szépség és a jóindulatúság nem mindig játszik egyben de az a jó ha egyben vannak. Sokat romlott a legtöbb ember realitás érzete és ez mind a médiának és az internetnek tudható be!
2022. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!