Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb 10 év alatt minden létező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 10 év alatt minden létező társkereső platformot kipróbáltam,0 eredmény,valószínűleg csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 22:43
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
férfi vagyok,bár,gondolom ez sejthető....
2021. máj. 18. 22:43
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha küldesz képet, megmondom.
2021. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%

A csúnya férfiak tök egyedül bolyonganak a világban életük végéig?

Én nem ezt látom.

2021. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%

Nem feltétlenűl, inkább azt jelenti hogy nem tudsz normális beszélgetést fentartani és érdeklődést kelteni a másikban.


Ha nem nézel ki jól is lesznek emberek társkeresőkön akikkel lehetőséged van beszélgetni és onnantól kezdve van esélyed arra hogy találkozzatok, majd az tovább menjen...


Viszont ha nem tudsz velük úgy beszélni, hogy ők viszont akarjanak veled és elkezdenek érdeklődni irántad, akkor csak felületes pár perces chatelések lesznek vagy az a fajta, ahol 1-2 naponta küldtök egymásnak egy-egy üzenetet de hamar elhal.

2021. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem volt lehetőségem beszélni...
2021. máj. 18. 22:51
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

5# Ezt azért nem hiszem el, mert jelenleg kapcsolatban vagyok, de kíváncsiságból fel mentem 1x így is a Tinderre.


2-3 egy színű semmit nem ábrázoló kép volt fent és a bioba is valami baromságot írtam és csak kedvtelésből huzogattam jobbra-balra.


Így pár nap alatt lett 20-30 matchem, úgy hogy alig használtam az appot egyértelmű okok miatt.


Szóval lehetetlen, hogy 10 év alatt neked semmi esélyed nem volt beszélgetni másokkal.

2021. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
A gond a személyiségeddel van. Kezeltesd magad pszichológussal és keress magadnak hobbit. Gond van a mindseteddel is. Az a gond, hogy túl negatívan gondolkozol. A nők a pozitív férfiakat szeretik.
2021. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Előnytelen fotó, rosszabb vagy mint az átlag, vagy rossz kategóriában választasz párt. Szerintem ha 10 év alatt 0 az eredmény, érdemes volna máshol ismerkedni, elsősorban személyesen. Lassan nyit minden, koncert, társasjáték est, táncóra, szórakozóhelyek... Válassz valamit, ahová szívesen elmennél, ha szükséges hívd el egyik barátod, hogy nyújtson lelki támogatást.
2021. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is. Tudod, nem csak a legjobb nőket kéne jobbra húzni. Lehet rossz kategóriában keresel.
2021. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagy csúnya!!

Figyi elmondom mitől lesz egy férfi vonzó:

-sármos

-kedves, de nem nyálas

-igényes, de piperkőc

-udvarias

-bókol, de nem hízeleg


Nem görcsöl rá semmire.

Menj ilyen életben ismerkedős társas randikra :)

2021. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!