Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb 10 év alatt minden létező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 10 év alatt minden létező társkereső platformot kipróbáltam,0 eredmény,valószínűleg csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 22:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
Milyen magas vagy?
2021. máj. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
A nulla eredményt még mindig nem tudjuk pontosan mit jelent. Ha randi sem volt még, senki sem ír vissza soha, akkor ott nem csak a kinézet a gond. 10 éve keseregsz és még azóta nem jutott eszedbe, hogy valamin változtatnod kellene?
2021. máj. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet 6os, hogy te nagy valoszinuseggel atlag feletti kinezettel rendelkezel, empatiabol viszont annal kevesebb jutott neked.


Attol, hogy neked 3 nap alatt 20-30 match jut, a ferfiak 60-80%-nak honapok/evek alatt lesz ennyi.


Te pedig mivel vilag eletedben jokepu voltal, es konnyen jottek a baratnok, ezert ez utobbi helyzetet el sem tudod kepzelni, hogy ilyen letezik, hogy ha bemesz valahova, akkor ne tudj legalabb 2-3 olyan csajhoz odamenni, akin latszik, hogy vevo a kozeledesedre. A legtobb ferfi ha bemegy valahova, akkor leginkabb a lathatatlansaggal szembesul. Nem bunko vele senki egyaltalan, egyszeruen csak nem veszik eszre.


Sogorom is egy baratjanak probalta bizonygatni, milyen egyszeru is parkapcsolatot talalni, hiszen nezze meg, sogorom felment Tinderre es tessek, 3 nap alatt csomo match-e lett.

Es nem ertette, hogy ez a havernak miert nem megy?

Nyilvan azert, mert sogorom egy 180 magas, nem kisportolt, de atlagos testalkatu, kifejezetten jokepu ember, a haver pedig kb 165 centis, kopaszodo ezert fejet kopaszra borotvalo, tomzsi testalkatu ferfi. Mindketten 40+ evesek.


Es egyszeruen nem tudtam neki elmagyarazni, hogy ezert van a dolog, szerinte ez baromsag, ha neki igy van, akkor mindenkinek igy van...


A kisugarzas/onbizalom pedig bar sokat nyomhatna a latban, szerinted kinek van tobb?


Aki vilag eleteben sikeres volt a noknel, mivel jokepu, es ezert a jokepusege melle meg fel is szedett egy csomo onbizalmat, vagy annak, aki eleve nem nez ki jol, es amikor elkezdett probalkozni csak jottek es jottek es jottek es jottek az elutasitasok?


Kinek van tobb onbizalma, aki huszoneveskent szinte minden bulibol csajjal ment haza, vagy annak, akinek evek teltek el ket baratno kozott, es egyejszakasrol meg csak nem is almodhatott?

2021. máj. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha csak netes társkeresőn próbálkozol, akkor nem feltétlenül vagy csúnya. Ott csak és kizárólag a teljesen tökéletes külsejű férfiak üzeneteit olvassák el a nők. Ha élőben is mindenki visszautasít, na akkor csúnya vagy.
2021. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

15

Bocsi, én olyan férfiaknak válaszolok, akiknek nincs pszichopata kinézete a fényképen, valamennyire ki van töltve az adatlapjuk (vagy ha nem, akkor az első levelükben/üzenetükben) írnak vmit magukról és nem az első mondatuk nem valami ORBITÁLIS baromság vagy közhely.

Nemhogy tökéletes, de még jóképű férfiaknak sem válaszolok. Minek? Napi 80-100 nővel versenyezzek átlagos külsővel?

2021. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Bocs, 14. :)
2021. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Béplusz.

* "valamennyire ki van töltve az adatlapjuk (vagy ha nem, akkor az első levelükben/üzenetükben írnak vmit magukról) és az első mondatuk nem valami ORBITÁLIS baromság vagy közhely."

2021. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

attol fugg. ha matched se volt, akkor valoszinu, hogy csunya vagy, igen. vagy csak nagyon borzaszto es igenytelen kepeket teszel fel es/vagy van valami nagyon taszito a biodban.


ha beszelgetes kozben koptattak le, akkor inkabb a kommunikacioddal, stilusoddal lehet a gond.

ismeretlenul es latatlanban ilyet nehez megmondani.

2021. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyébként ez a netes társkeresés egy óriási Murphy. Én is szoktam írni férfiaknak, gyak.lag soha nem sikerül olyannak, akinek tetszem. Akik meg nekem írnak, nekem nem tetszenek.

És persze ha mégis valahogy elindul egy beszélgetés, akkor az idő 99 százalékában vmi miatt megszakad, általában kielemezhetetlen okokból. Nyilván mindkét félnek vannak fenntartásai, ki nem mondott "problémái", szimplán olyan dolgok, amik nem tetszenek, nem szimpatikusak és ezeket mégis fura lenne megbeszélni, hiszen 'semmi közünk egymáshoz', tehát minek beszéljük meg, stb. És közben tudod, hogy veled párhuzamosan a másik még 50 másik ember agyát fűzi. Nem egy jó dolog ez.

2021. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
Interneten az a baj, hogy mindenki a képeket nézi elsődlegesen. Nem feltétlen a csúnyaság az ami miatt nem reagálnak vissza a nők, hanem maga a fotó nem kelti fel az érdeklődését, amit írsz neki, azt ezek után vagy elolvassa, vagy nem. Nekem van olyan ismerősöm, akire buknak a nők, de abszolút nem néz ki jól szerintem, csak maga a kisugárzása, a kiállása az amit szeretnek benne. Ugyanaz a helyzet volt nálam anno amit a 13-as is írt, a haverom nekem is mondta, hogy egyszerű csajozni meg nem érti nekem miért nem megy, miért nem volt barátnőm még sosem, stb. Ő jó a csajozásban ugyan, de azok mind csak alkalmi kapcsolatok, nem tud komolyat kialakítani senkivel, nekem viszont a csajozás annyira nem megy, de egy idő után minden megváltozott és mindig van barátnőm, amikor szeretném és azok hosszú távúak általában. Volt pár év, amikor nekem több barátnőm volt egy bizonyos időszak alatt, mint neki, de én közben fejlődtem és rájöttem milyen problémáim voltak csajozás terén, rengeteget olvastam ezzel kapcsolatban és voltak olyan barátnőim, akikért megfordultak az utcán, szépek voltak, én meg sosem voltam jóképű szerintem. A is igaz, hogy minél több kapcsolatod van és minél többet tudsz ismerkedni, randizni, annál nagyobb önbizalmad lesz, ez rengeteget számít. Az is fontos, hogy a csajozáshoz mindenki találja meg a neki megfelelő módot, nem mindenkinek jönnek be ugyanazok a módszerek.
2021. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!