Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vak lánnyal szeretnék randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vak lánnyal szeretnék randizni?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy kicsit csúnya vagyok és még soha nem volt barátnőm a külsőm miatt. Rengeteg kikosarazást kaptam azt mondták hogy aranyos vagyok meg minden de ilyen külsővel esélyem sincs. Arra gondoltam randiznom kellene egy vak lánnyal talán őt tényleg az érdekelné milyen vagyok és nem a külsőm. Szóval hol keressek vak lányokat? Van esetleg társkeresőjük?

2021. máj. 24. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Irhatsz neki, de nem hiszem hogy olvassa:D
2021. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
A kérdés eléggé morbid. Felmérted egyáltalán azt hogy kezelnéd/élnéd meg ezt a kapcsolatot?
2021. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es,egy vak miért ne tudna olvasni? Ez a generáció már felolvasóprogramot használ.
2021. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan probalkozz naluk


A legtobb lany akit ismerek onnalo van munkaja, nem feltetlen kell nekik az allando segitseg.

2021. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

3-as, hülye kérdésre hülye válasz.

Elég gáz dolog direktben vak lánnyal ismerkedni, hogy ne lássa, hogy mennyire ronda valaki.

2021. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
3-as vagyok,5-ös,miért is?
2021. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Mert hasonló kategória, mint amikor valaki kiirja, hogy ronda lányokkal ismerkedne, mert ő is ronda.


Képzeld magad a vak lány helyébe, aki megtudja, hogy csak azért nyomul rá a srác, mert amugy ronda, és mindenki más leszarja...

2021. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Honnan tudja meg?
2021. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

#8 Mondjuk az ismerőseitől érdeklődik?


Egyébként szerintem szánalmasabb a kérdést kiírójára nézve, meg az ilyen gondolkodású emberekre nézve, mint a vakot illetően.

2021. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Vak lány vagyok. És elárulom, hogy már a tapintásból is sokminden lejön egy emberi arccal kapcsolatban; a formája, hogy mennyire szimmetrikus stb. Egy vaknak ugyanúgy lehetnek külsővel kapcsolatos elvárásai, sőt talán a tapintás miatt az arc szimmetriája még fontosabb. A gondolkodásmódod pedig szánalmas. Szerinted egy vak nem informálódik a másik külsejéről? Meg fogja kérdezni hogy nézel ki és hazudsz neki vagy mi? Az ismerőseit is meg fogja kérdezni, mit gondolnak a kiszemeltről, akik nyilván őszinték lesznek. Vakként nekem fontos a külső, a partneremé és a sajátomé egyaránt.


#1-nek üzenem, hogy léteznek felolvasóprogramok, nagy ügyesség sem kell a telepítésükhöz, így a vakok is olvasnak, írnak, dolgoznak mint minden más ember.

2021. máj. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!