Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vak lánnyal szeretnék randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vak lánnyal szeretnék randizni?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy kicsit csúnya vagyok és még soha nem volt barátnőm a külsőm miatt. Rengeteg kikosarazást kaptam azt mondták hogy aranyos vagyok meg minden de ilyen külsővel esélyem sincs. Arra gondoltam randiznom kellene egy vak lánnyal talán őt tényleg az érdekelné milyen vagyok és nem a külsőm. Szóval hol keressek vak lányokat? Van esetleg társkeresőjük?

2021. máj. 24. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha élőben szólítasz le egy vaklányt akkor lehetsz átlagos pasi is meg rondább is mert nem nagyon látja ki megy oda és akkor jó nagy esélye lehet valakinek. Ha viszont lát a lány akkor tud válogatni. (ez alacsony, túl vékony, túl kövér, túl magas) stb
2021. júl. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Élőben történőt írtam le de ha van társkeresője ott nehezebb mert ott el is kell olvasnia hogy milyen levelet kapott és kitől, élőben meg csak kommunikálni kell beszéddel.
2021. júl. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%
#10-es vagyok. A vakokat nehéz élőben leszólítani. Nyilván, segítő szándékkal igen, de azt ne használjuk már ismerkedésre mert nagyon kellemetlen tud lenni. Volt ilyen esetem. Mentem a dolgomra, és egy srác segített átkelni a zebrán és még azt is elfogadtam hogy elkísérjen a munkahelyemig, ami a következő sarkon volt. Viszont itt már nyeregben érezhette magát és meghívott egy kávéra, ezt már visszautasítottam. Hiába mondtam hogy nem, mert időre kell beérnem dolgozni, csak nem akarta felfogni és erőltette a kávét. Az ilyen nyomulástól hidd el, vak vagy nem vak az illető, de mindenkit kiráz a hideg. Ja, egyébként hogy miért nem adtam esélyt a srácnak? Több éve kapcsolatban éltem már akkor.
2021. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!