Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér/csúnya nők mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér/csúnya nők mire vannak elszállva ennyire maguktól a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Mondom le adom az igényem ... még ezek a csúnya nők se válaszolnak, vagy ha igen, akkor is olyan nagy arcuk van, hogy az hihetetlen. De mire van ekkora egójuk, amikor élőben egyébként bűnrondák ezek a nők és örülniük kellene, hogy valaki szóba áll velük.
2021. dec. 17. 19:47
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
91%

Lehet nem minden a külső, nem gondolod? Illetve minek beszélsz kövér és csúnya nővel? Minek akarsz velük kezdeni, ha ezt gondolod róluk? Ekkora pancser vagy, hogy már azokkal is kikezdesz, akik nem is vonzóak számodra?

Amúgy csak úgy megsúgom, az a kövér csúnya nő lehet valaki számára a legcsodálatosabb nő. Mondom ezt 163 centivel 55 kilóval. Hogy szép-e vagyok, a visszajelzések alapján igen. De biztos van, akinek én sem tetszem. A szépség relatív.

2021. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
85%
A nővérem kb 90 kg a 160 cm.jéhez....a férje egy normális, sportos, humoros, IT szakemberként nagyon sikeres vallalkozó, aki gyakorlatilag istennőként kezeli a tesómat! Én 50 kg vagyok, es sehol egy ilyen uriember! Gondolod, hogy tényleg a testsúlyon mulik? Sajnos annyira felszines vagy, és mellé még gusztustalan is a sértő megjegyzéseiddel, hogy emiatt nincs nőd!
2021. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
43%
Vannak, akiknek ez a fétisük, hogy egy dagadt nő leuralja őket.
2021. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

11, Te ezzel a paraméterrel nem vagy elhízva, tehát neked irreleváns a kérdés.


Tudod a férfiaknál is van mint a nőknél, hogy csak szexre jó lesz ... Ezért kezdeményezek a csúnyáknál is. Ha nagyon csúnya akkor sötétben szexelünk majd. Persze a vállalhatatlanul igénytelenekkel én sem állok le, szájszag, retkesség, stb ...


Most suttyú vagyok?

2021. dec. 17. 21:01
 15/35 A kérdező kommentje:
12, fú na az ilyen férfiaktól is kivagyok ... itt a környezetmben is van egy. A csávó viszonylag helyes, megtalálta magának a legrondább legelhízóttabb tenyészkocát a környéken. És ilyenkor nézek, hogy ez meg mi a f...??? És évek óta együtt vannak.
2021. dec. 17. 21:03
 16/35 anonim ***** válasza:
81%

Mindenki tetszik valakinek, csak egymásra kell találniuk.

Tükör?

2021. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
57%

Társkeresőn nagyon fel van borulva az egyensúly. Középszerű és az alatti nők is bőven a szintjük feletti férfiakkal beszélgethetnek. Ennek oka az, hogy sok férfi próbálkozik ott, mert azt hiszik, hogy úgy könnyebb lesz, mint megteremteni olyan körülményeket a való életben, ahol foghat egy számára jó nőt.

Ebből az következik, hogy a nők nagy része mellőzi a saját szintjén lévő férfiakat, és csak a legjobbakkal áll le beszélgetni. Ezek a pasik, akik a nő szintje felett vannak, ezzel a nővel azonban nem fogják komolyan gondolni, még az sem, aki amúgy komoly kapcsolatot szeretne - de úgy van vele, hogy egy szexre még ez is jó lesz, jobb esetben. Rosszabb esetben, ha annyival a szintje alatt van a nő, csak a képeken jobbnak tűnt, akkor már a randin búcsút mond neki. De ez a nő akkor is inkább vele ment el, és nem veled, akivel amúgy a valóvilágban egy szinten vagytok és ki is alakulhatna valami. Ez a társkeresőn nem működik, ennél szemfényvesztőbb dolgokra reagálnak csak, annyira sok érdeklődést kapnak. Így aztán sem a férfi, sem a nő nem találja meg az igazi párját, és a társkereső algoritmusai pontosan erre vannak kihegyezve, hiszen nekik az az érdekük, hogy a felhasználók ne találják meg a boldogságot amivel elégedettek lehetnek, hanem továbbra is akarják használni az ő programjukat a boldogságot keresve amit sosem fognak ott megtalálni, az esetek túlnyomó többségében.

2021. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
50%
Egy közepes vagy egy teljesen rendben lévő, valamelyest átlagfeletti pasi az ilyen társkeresőkön annak is örül, ha legalább kap egy-két választ, tipikusan ilyen nőktől. Úgyhogy ezeknek a bűnrondáknak is bőven megvan a saját szintjüknél bőven jobb beszélgetőpartnereik. Az már más kérdés, hogy ezek a férfiak mit gondolnak róluk valószínűleg: barátnőnek nem vállalná fel, de egy szexre kétségbeesett időszakában még jó lehet, de nem büszkélkedne el vele másoknak, lehet hogy még arra sem.
2021. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
94%

15

Na. Errol beszélek! Tenyeszkoca.... ez igen.... ! Meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg másért lehet szeretni valakit. Az sem fordul meg a fejedben,,hogy van akinek tetszenek a husisabb nők

....Felszines vagy, és egy igazi ostoba mocsadék.... na emiatt nem állnék veled le!


Üdv, egy 50 kg.os Nő

2021. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
22%

#18


Egy közepes vagy egy teljesen rendbelévő átlagos pasi annyi nőt kaphat, hogy az már embertelen. Ha meg még kicsivel átlag feletti is, akkor aztán meg netovább. Látom a környezetemben. Nem is annyira jóképű, nincs is olyan jó teste, csak kicsivel jobb, mint az átlag, és a nők már döglenek érte. Szóval 18-as el kell, hogy keserítselek, de te nem ez a kategória vagy és nyugodtan lehet lepontozni. Ha egy férfi már csak átlagos, netán kicsivel felette van, igényes magára és mindemellett értelmes, már a szintje felett keresgélhet jóval, a legjobb csajok közül válogathat. El kell, hogy keserítsem az embereket, de a társkeresőn levő férfiak nagyrésze jócskán átlag alatti, vagy lehet nem nézne ki rosszul, de látszik, hogy igénytelen vagy a bemutatkozását sem tudja helyesen leírni, mindezek mellett úgy van felöltözve a fotókon, mint egy csöves, 8 osztálya van, stb. Aztán van a másik véglet, aki tökéletesen néz ki, több diplomás, több nyelvet beszél. A képei kb. műtermi képek, annyira produkálja magát a társkeresőn, hogy már visszataszító. Ha van fent egy normális férfi, azt “széttépik” a nők. Tudom, mert a bátyám meg az egyik haverom is voltak fent, nem rondák, átlagosak de igényesek magukra és nem is azok a tipikus “szépfiúk”.


Összesen fent voltam 5 napot, Facebook társkeresőn és Tinderen meg Badoon. és mivel biszexuális vagyok, így természetesen a női kínálatot is láttam, már leszbikus/biszexuális részről. Ott a nagyrésze nem is nő, hanem férfi, semmi nőiességet nem bírok bennük felfedezni, mintha férfiakat néznék. Aztán vannak a kis ribizlik, akik fürdőruhában teszik ki magukat, meg olyan mintha a rosszlányok oldalán lennék. Meg van egy pár elvont személyiség.


Facebook társkeresőn több száz ember húzott jobbra, tinderen nem tudom, mert én összesen 2 embert húztam jobbra, a badoo meg annyira egy gané, hogy nem is igazán foglalkoztam vele.

Mindezek alapján nekem az a véleményem, hogy a társkeresőkön az emberek 90%-a vagy ronda, vagy buta, vagy már túl sok meg minden hasonló, de hogy normális emberekből kevés van fent, az is biztos. Én nem is használom azóta se, borzalom.

2021. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!