Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér/csúnya nők mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér/csúnya nők mire vannak elszállva ennyire maguktól a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Mondom le adom az igényem ... még ezek a csúnya nők se válaszolnak, vagy ha igen, akkor is olyan nagy arcuk van, hogy az hihetetlen. De mire van ekkora egójuk, amikor élőben egyébként bűnrondák ezek a nők és örülniük kellene, hogy valaki szóba áll velük.
2021. dec. 17. 19:47
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
20 jó nagy hülyeséget írtál az elején, inkább nem is reagálok rá cáfolattal.
2021. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
36%
Pfff... Érte őket egy csomó sérülés és a virtuális térben szerzett kamu önbizalom szerintük feljogosítja őket hogy a hozzáállásukkal és modorukkal így álljanak bosszút a másik nemen
2021. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
58%

Friss Tinder "élmény":

Ma matcheltem egy hölggyel. A Tinderes képein (2db) full átlag, eleve azért húztam jobbra, mert egy hete alig dobott fel valakit 50km-en belül és azok 90%-a is vagy igénytelen landwhale vagy széttetovált-szolis-karmos Proli Juli volt.

Szóval, úgy voltam vele, hogy addig is lehet beszélgetni valakivel. Hamar mondta, hogy küldjek már át még pár képet magamról (már Messengerre váltottunk, szóval ott lehet). Mert ő is küldött: tipikus átlagos csaj, semmi divatos ruha, 0 sportosság, már akkor eldöntöttem, hogy személyes találkozó nem lesz, de ezt NEM mondtam, mert úriember vagyok. Mondtam neki, hogy nem szoktam fotózkodni, van pár 3-5 éves képem, még a régi Tinderes profilomhoz, csak azt tudom küldeni. Azokat átküldtem, majd annyit írt, hogy "tök más vagy", majd se szó, se beszéd, tiltás-szétválás facén és Tinderen is...


Mondom magamban ez kemény. Pár éve azokkal a képekkel még modell csajokkal ismerkedtem (mellesleg EQ/IQ/végzettség is magas volt) és kapcsolat is lett, most meg Átlag Gizi bannol miattuk. És nem, teljesen normális képek, SEMMI izompóz/ tükörselfi/ kocsi/hal/pia/cigi vagy egyéb gázosnak tartott dolog.


Ismétlem, nem jött be a csaj, csak kicsit beszélgetni akartam, de ez a mérhetetlen bunkóság a SEMMIRE (értsd: én végig normális voltam vele) kicsit felhúzott. Az meg külön hab a tortán, hogy nem egy 10000+ követővel rendelkező tip-top insta-pitsa van így elszállva, hanem egy Gizike, aki (rövid chat alapján is feltételezhetően) semmit nem tett le arra a bizonyos asztalra...


34F

2021. dec. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
63%

Ugyanazért, amiért például az amcsiknak is hatalmas arcuk van (illetve még nagyobb volt a válságok előtt), mert az anyanyelvüket a világ 70%-a beszélte és az életszínvonaluk magasabb volt, mint a világ 80%-ának.


Bárhova mentek a világon, ha nem valami veszélyes bantu törzsbe, akkor ők voltak a tiszteletreméltó ámérikai úriemberek, akiknek ki kellett nyalni a seggét.


Vagy itthon, mikor a 90-es években minden németül volt kiírva a Balatonon és a Kelet-Németek olyan pofátlanok voltak, hogy csak na.


Tudod, aki lovat kap maga alá, az ha nem is fordul ki önmagából, de megváltozik.


Te se lennél már ugyanaz az ember, ha tegyük fel szuperképességet kapnál.


Szóval társkeresőn, amikor ezzel a képpel 18 matchem volt egy fél nap alatt Tinderen: [link]


Ezzel: [link]


Meg ezzel: [link]


meg 1 HÉT alatt 2 illetve 4. És egyik sem írt vissza.


Akkor le lehet vonni a következtetést az eltolódott dolgokról.

2021. dec. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
24, mi ez az első kép te jó ég xDDDDDDDDDDD
2021. dec. 18. 06:10
 26/35 anonim ***** válasza:
33%
Egy átlagos külsejű, normális pasi simán válogathat a nők közül. Ha nektek nem jön össze senki, akkor rondák vagytok, ès/vagy unalmas idióták.
2021. dec. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg szebbek mint amennyi eszed neked van és így előnyben vannak veled szemben.

Gondolom te is azt képzeled magadról hogy hűde csuda szép vagy, közben bűn ronda lehetsz, de legalábbis az eszed, a logikus gondolkodásod az nulla.

Különben nem kellene így keresgélned.

2021. dec. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Miattatok, mert mindenre rárepültök, ami él és mozog és lyuk. Aztán csodálkoztok, hogy a (szerinted) ronda, kövér lányok alatt is akkora egó van, mint a franc.
2021. dec. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami, maguknak köszönjék ezt a pasik.
2021. dec. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Nem lehet, hogy a soraid közül kiérződik, hogy jobb híján írsz nekik? Magamból kiindulva inkább senki, mint olyasvalaki, akinek nem is én kellek. Nem téged akarlak minősíteni, sem őket. Jobb lenne, ha olyan nőt keresnél, aki tetszik, normálisnak tűnik, nem hiszem, hogy egy sincs a társkeresőn. Ha tényleg érdeklődő, kedves vagy, előbb-utóbb bizton rátalálsz a megfelelő társra.
2021. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!