Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a gyakorin ismerkedés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a gyakorin ismerkedés egy legenda?

Figyelt kérdés

Nem sokszor, de pár alkalommal már írtam teljesen értelmes és normális hangvételű privátot, de alig jön vissza válasz.

Mik tapasztalatok, vannak itt érdemleges ismertségek?



2021. dec. 17. 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem lett innen barátom is, meg huncutkodás is pasival.
2021. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vannak, ahogy mindenhol akadnak. Ez személy- és szerencsefüggő. Ha olyan a helyzet, egy miért ne alapon lehet írni, de ne mindenkire, csak akinél azt érzed nyitott rá. Én is beszélgettem már itt berekkel, igaz, kapcsolatom nem lett innen, de akadnak értelmes emberek.
2021. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem legenda, nagyon is lehet ismerkedni, jobban, mint netes társkeresőn. Bár az ismerkedős kérdéseim teljes kudarcot vallottak, más hozzászólásaim kapcsán kaptam egy csomó privit és meg is ismerkedtem valakivel, akivel csak egyszer találkoztunk, de jó volt.
2021. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
Régen lehetett, hogy most mi a helyzet nem tudom. Most már sokkal több az idióta itt. De régen facebookon is lehetett, most meg már ott se.
2021. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatom, és több barátság is innen indult. Viszont egy idő után át kell váltani más felületre, pl email, mert itt szeretnek eltünedezni az emberek köszönés nélkül. És azt is érdemes tudni, hogy nagyon sok gyakoris üzenetet meg kell írni, sok emberrel beszélgetni folyamatosan. Lehet barátságot, párkapcsolatot is "szerezni" innen, szóval nem legenda. De ne úgy képzeld el, hogy írsz 2 db 3 szavas üzit, és kapásból lesz egy nagy Ő, + 3-4 örök barát. Szóval nagy, és komoly beszélgetésekbe, ismerkedésekbe kell belemenni, ami sok idő, és energia.
2021. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem szokott menni, lányok írjatok :D
2021. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Lehet ismerkedni, én is ismertem már meg itt pár emberkét. Lehetett volna kapcsolat, szexkapcsolat is ha nem lennék kapcsolatban.
2021. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne legenda? Bárhol IS lehet ismerkedni.

Az évek alatt lettek innen barátságaim, de szex is.


N

2021. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy mint egy társkeresőn, végül itt is a képed dönt

Jópárszor ismerkedtem itt csajokkal, és általában szépen ment minden, amíg képet nem cseréltünk. Na ott bukik a történet (nagyon ronda nem vagyok, csak a nőknek nem jövök be, ez van)

2021. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első randim innen jött össze 8 évvel ezelőtt. 31f
2021. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!