Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mennyire gyakori netes ismerkedésnél hogy nem válaszolnak a lányok?

Figyelt kérdés

Vagy beszélgetés közben szó nélkül eltünik

Vagy egyáltalán nem is reagál a leveledre

Vagy roszabb esetben ki x-el

Vagy kérdez felelek van?

Vagy olyan mintha a falhoz beszélnél, a lány meg semmit nem hajlandó beletenni.

Vagy ha valamit nem úgy írsz amit ő olvasni szeretne akkor is jön az x vagy a nem válaszolás.


Vagy csak én tapasztalok ilyeneket? S már a sokadik lánnyal van így, kezd már elegem lenni


2021. jan. 31. 21:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Nekem pasival van így, nem értem miért
2021. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

100 levélből 2-3 válasz érkezik, de azokon is érződik, hogy inkább mennének a halálsorra, minthogy erőt tegyenek az ismerkedésbe.


nem is erőltetem az utóbbi időben.

2021. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak ilyen van. Társkeresőnél az a helyzet, hogy hiába szívecskézek be egy rakat nőt (nem, nem cicababákat), nincs eredménye, az üzenetekre nem válaszolnak. Engem meg vagy aluliskolázottak (khmmm... értitek), vagy egyedülálló anyukák, vagy nálam idősebb nők néznek meg. Itt is próbáltam, de katasztrófa. Vagy eltűnnek pár levél után, vagy nekem kellene udvari bolondként szórakoztatnom az illetőt, mert arra sem képes, hogy legalább visszakérdezzen, vagy ha hosszabban beszélgetek valakivel, abban sincs köszönet, mert ugyanúgy egy nagy nulla a végeredmény. Szóval nagyjából én is azt tudom megerősíteni, amit te is írtál: gyakorlatilag felesleges köröket futunk le végtelenszer.
2021. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Párom az egyetlen akivel minőségi kommunikációt tudok lefolytatni. Ezzel mindent elmondtam.
2021. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én jó pasi vagyok sok lány szemében a női visszajelzések és a sikereim alapján, de a netes ismerkedés nálam is úgy néz ki, hogy kb 1/3 egyáltalán nem válaszol, 1/3 eltűnik pár üzenetváltás után és a maradék 1/3 az, akivel aztán folytatódhatnak a dolgok.
2021. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az utóbbi 2 hónapban 3 emberrel volt randim.

Új vagyok ezen a terepen, de korábbi tapasztalataik alapján a barátaim azt mondták, "sikeres vagyok".

Én ugyan nő vagyok, de én is ezt tapasztalom. Ezzel a 3 férfival ugyan összejött a személyes találkozó, de rengeteg olyan volt, akik vagy nem is írtak, vagy 1-2 nap után kifladt a beszélgetés. Baromi fárasztó, mindig elölről kezdeni, odafigyelni a másikra, lelkesnek lenni, érdeklődni, főleg úgy, ha úgy kell kihúzni 1-2 szót a másikból.

És igen, az esetek nagy százalékban fölöslegesen.

Úgyhogy én nagyon bízom benne, hogy a mostani randipartnerem lesz a befutó, én meg neki. Én már le is szedtem magam mindenhonnan, ha vele sem alakulna esetleg jól a dolog, akkor egy időre feladom, mert meguntam ezt az egészet. :D

Bár én szeretném, ha a mostani összejönne és úgy tűnik, ő is így gondolja. Meglátjuk. :)

2021. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Velem is már sokszor történt ilyen, pedig nem adtam okot rá.
2021. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem is keresnek komolyan párt.
2021. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

25F vagyok, magas, kicsit sportosabb alkatú, nem egy férfimodell de mondták már páran hogy jóképű vagyok, jól induló, magas presztízsű karrier, van humorom, tájékozottságom, IQ és érzelmi intelligenciám stb.


Nekem kb 8-10 matchből 1 lány lesz akivel eljutok randira vagy komolyan el tudok beszélgetni. A többi nem válaszol, töröl, ghost stb.

2021. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

10 ből 8 nem reagál az első üzenetre, de a profilomat sem nézi meg XD


1 lánnyal random elhal a dolog. Pl panaszkodik, volt pasikról tud csak beszélni, vagy jaj a férfiak hogy elbántak vele stb.


1 pedig általában szó nélkül elhal. Nem érdekéődik, ha nem írok, én viszem a beszélgetést, ő nem, vagy csak ghostingol, mert bejött más pasi.


Hogy mondjam...tök alap kommunikációs dolgok hiányoznak. Érdeklődés, közös téma, jó beszélgetés... örülök, ha nem egy semmilyen small talk a dolog.

2021. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!