Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mennyire gyakori netes ismerkedésnél hogy nem válaszolnak a lányok?

Figyelt kérdés

Vagy beszélgetés közben szó nélkül eltünik

Vagy egyáltalán nem is reagál a leveledre

Vagy roszabb esetben ki x-el

Vagy kérdez felelek van?

Vagy olyan mintha a falhoz beszélnél, a lány meg semmit nem hajlandó beletenni.

Vagy ha valamit nem úgy írsz amit ő olvasni szeretne akkor is jön az x vagy a nem válaszolás.


Vagy csak én tapasztalok ilyeneket? S már a sokadik lánnyal van így, kezd már elegem lenni


2021. jan. 31. 21:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
100 lányból jó, ha 1 visszaír.
2021. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
#10: Sajnos ez nem csak társkeresőn van így. Csak a siránkozás megy nekik, nagyrészt meg tényleg nem erősségük a kommunikáció, pl. neked kellene őket szórakoztatnod. Némelyik meg kifejezetten buggyant, pl. ismerkedéskor még alig ismerjük egymást, de már belemászik az intim szférámba, a korábbi párkapcsolatokra tereli a szót, meg elkezdi ecsetelni az exét, és olyat ír, hogy még biztosan fog róla mesélni. Hát a fszom, kit érdekel ez? És nem tinilányról van szó.
2021. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a nyugozz le online...megis hogy?


Amugy nekem is a beszelgeteseim 90%a ugy kezdodik, hogy nyafog. Elbantak vele, szemet pasik, jaaaj tul jo szive van stb. Eleg unalmas mar.


Vagy csak o a tema es vissza sem tud kerdezni, mert akkor nem o lenne a kozeppontban


A poen az, hogyha a pasi picsog, akkor egy luzer, ha egy no, akkor meg aldozat?

2021. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Tinderes tapasztalataim:

10 lányból 7-8 egyáltalán nem is ír vissza.

A maradék 2-3-ból is a beszélgetés indokok nélkül hal el, marad egy, akivel TALÁN össze lehet hozni egy randit.


Nem mondanám magam egy csúnya embernek, magas, sportos, egyetemi végzettségű, több nyelvet beszélő, nem dohányzó stb. Még helyesen is írok.


Élőben sosem volt gond a csajozás, de ez a netes ismerkedés nagyon döcögősen megy...

Várom már, hogy legyenek újra közösségi programok. Még valami szórakozóhelyen is könnyebb kihalászni valakit, mint az interneten...

2021. febr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

14 de te jo helyzetben vagy.


Nem vagyok brad pitt, de nem is vagyok ronda. Hiaba vagyok magas, jo a humorom, barkivel elbeszelek es sosem volt gond a nokkel valo beszed.


Ezt online sehogy sem tudom "megmutatni", mert random elhal a dolog. Csak nekem kell tenni, mert akkor is elhal.


Viszont, nem szeretem a kocsmakat, szorakozohelyeket, az ejszakai elettol meg borsodzik a hatam, ez a bulinegyed feeling meg sosem jott at. Amint ezt meghallja egy no, vagy kiakad, vagy jon a szokasos ghostingolas, mintha lepras lennek emiatt, rendesen titkolnom kell.


Par eve meg siman osszehoztam egy randit, ma mar kinkeservesen kell a kommunikaciot fenntartanom (mert o ugye nem fogja). Fentebb irtam, hogy max nyafognak nekem, de az ismerkedesbe csak en teszek bele.


Mint egy aknamezo. 1 rossz mozdulat es annyi az egesznek.

2021. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
#15: Tapasztalataim szerint a nők sok minden miatt eltűnnek, és ha csak egy pici "hibád" is van, máris kapásból dobnak. És nem is igazán érted, hogy miért, mert magyarázatot nem adnak, ráadásul sokszor van olyan, hogy az egyik pillanatban még tök jónak tűnik minden, a másik pillanatban meg már mindenhol le vagy tiltva, és nem reagálnak semmire. Velem is sokszor volt már ilyen, nem értettem, hogy miért tűnnek el. És persze sokszor már azon pörgök, hogy mit mondhatok el és mit nem, és amit elmondok, azt is hogyan, mert nem tudhatom, hogy miért lépnek ki. Tiszta stressz az egész. Mondjuk én nem vagyok sem jóképű, sem magas, zárkózott is vagyok, de ha úgy van, akkor megpróbálom megtalálni a hangot a nőkkel. Csak éppen legtöbbször rövid idő alatt vége a dolognak, ráadásul úgy, hogy még annyi gerincesség sincs bennük, hogy legalább a neten őszinték legyenek. Én egyre inkább azt mondom, hogy akkor inkább már az első üzenetre se válaszoljanak, mint hogy elkezdesz velük beszélgetni, kezdenek kialakulni az érzelmek, rengeteg időt és energiát pazarolsz rájuk, aztán meg lógva hagynak.
2021. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
aztán még ott van, hogy találj egy olyat (pasik ölébe nem hullik), akivel van kémia, hosszú távon számíthatsz rá és tervezhetsz vele sőt, szexuálisan is passzoljatok... stressz
2021. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
#17: Na igen, egy férfinak rengeteg szűrőn kell átmennie. Akkora stressz és görcsölés az egész, hogy nem is biztos, hogy ez megéri, sem élőben, sem neten. Egyszer belegondoltm, hogy hányféle buktatója lehet az ismerkedésnek. Kezdetnek ott a külső. Ha ezen még át is mennék, ott van az, hogy mennyire tartanának zárkózottnak, vagy képbe jön-e a csajnak valaki más, vagy hogyan fogja elfogadni valaki azokat a dolgokat, amiket szégyellek/félek elmondani. És ez még csak én voltam, de mi van a csajjal? Még nem is beszéltünk olyan buktatókról, hogy a csaj gondol egyet, és szó nélkül lelép beszélgetés közben, vagy hogy kiderül, hogy megbízhatatlan, vagy szexuálisan nem illenénk össze stb. Tényleg megéri ez az egész? Mondjuk ha könnyen menne, akkor azt mondanám, hogy próbálkozzunk, de így, hogy gyakorlatilag alig van sikerélményem, nem igazán érzek óhajt magamban erre.
2021. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mintha csak nekem kell megfelelnem MINDENBEN, a legtöbb nő meg csak úgy létezik. Nem változtatna, nem fejlődne, hiszen ő a nő, neked kell érte változnod stb.


Egy csomó tök normális, rendes nő van, de ha randiról van szó, átváltanak erre a stílusra. Ha mondjuk munkatárs, haver, akkor meg baromi jófej is tud lenni.

2021. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lépés van addig, amíg valakivel megöregszel...

1. Tetsszetek egymásnak kiksoret.

2. Összejöttök, működjön. Tudjatok beszélgetni, legyen minőségi idő, közös célok, jó szex.

3. Összeköltöztök. Stimmeljen az együttélés is.

4. Házasság. Esküvő után is működjön minden, ne kényelmesedjen el egyik fél sem.

5. Gyerek. Sikerüljön gyereket nemzeni. Simán lehet, hogy majd csak ekkor derül ki, hogy valakinek nem lehet.

6. Felnevelni a gyereket. Kiderül, mennyire jó szülő a másik.

7. És működjön minden 10-15-20-30 év múlva is. Ki tud garanciát vállalni, hogy x év is működni fog?


Szóval, rengeteg buktató van. A környezetemben rengeteg szakítás volt az elmúlt években 2-5-7-8 év után. De még egy 32 éves házasságot is felrúgtak.

Azt látom, hogy sose lehetsz biztos a kapcsolatodban, a másikban. Két dolog biztos: saját magad és a halál.


Mindenesetre, ha az ember nem próbálkozik és örök szingli marad, megkíméli magát ezektől. De ha meg sem próbálja, akkor elveszti az esélyt, hogy jól is elsülhet.

Szóval, egyre kisebb kedvvel, de én még próbálkozom.

Aztán, ha semmi nem jön össze, legalább elmondhatom, hogy legalább megpróbáltam.

2021. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!