Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mennyire gyakori netes ismerkedésnél hogy nem válaszolnak a lányok?

Figyelt kérdés

Vagy beszélgetés közben szó nélkül eltünik

Vagy egyáltalán nem is reagál a leveledre

Vagy roszabb esetben ki x-el

Vagy kérdez felelek van?

Vagy olyan mintha a falhoz beszélnél, a lány meg semmit nem hajlandó beletenni.

Vagy ha valamit nem úgy írsz amit ő olvasni szeretne akkor is jön az x vagy a nem válaszolás.


Vagy csak én tapasztalok ilyeneket? S már a sokadik lánnyal van így, kezd már elegem lenni


2021. jan. 31. 21:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Bennem is ez van. Egyre nagyobb szuneteket tartok, foleg az online appokbol. Volt, hogy 1 evet. De egyre nagyobb nyomas lesz bennem, hogy nekem nem fog az olembe hullani, ha nem teszek erte, engem nem szolitanak meg az utcan, vagy bamulnak meg stb.
2021. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Előfordul.

De én híres nőknél szoktam bepróbálkozni, de én egy senki vagyok. Azért ez hozzá tartozik az igazsághoz.

2021. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen egyetértek több válaszolóval is, ugyanezek a tapasztalataim.

Nagyon sok lány nagyon magas lovon ül, bár nem nagyon tiszta, hogy mire fel. Teljes zavarban vannak, nagyon magas elvárásokat támasztanak, cserébe semmit nem adnak vagyis bocsi, de, szétteszik a lábukat és aztán azt gondolják, hogy ezzel az "ő részük" le is van tudva és minden más legyen valahogy odavarázsolva nekik. Szóval alapvetően nem adnak cserébe semmi extrát (extra: türelem, odafigyelés, értelmes és érdemi kommunikáció, minőségi idő stb), aztán a pasi egy idő után ráun az egészre és mivel ők azt hiszik, hogy ők mindent megadtak, kisül belőle a következő, amit sokan írtak feljebb: ő egy tündér, egy főnyeremény, de bezzeg az ex-pasija egy rohadt önző szemét stb.

Online még katasztrófálisabb a helyzet, szerintem a lányok nagy része ilyen teljesen semleges unaloműzésként van fent bárhol és egy darab sz*ros gatyaként gondol a srácokra. Ez nem előítélet vagy sértegetés, végig lehet olvasni itt a kommenteket, a minta is elég nagy hozzá.

Regényt lehetne írni amúgy ebben a témában, de szerintem az online ismerkedés úgy rossz, ahogy van, mert túl sokat engedhetnek meg maguknak az emberek.

2021. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23, nem hozzád való és több mint valószínű, hogy nem is érez komolyat irántad, ezért nem tesz semmit a kapcsolatért. Ezt nem mondanám gőgnek, csak egyoldalú érdeklődésnek, nem illetek össze. Hidd el egy szerelmes nő nem így fog viselkedni veled. Bár azt nem értem miért nem lehet őszintének lenni a másikkal.
2021. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24

Vallottak már szerelmet nekem és éreztették is, de aztán a dolgot felülírta a kontrollmánia és láttam már erre jó pár példát és ennek személyiségi okai vannak, nem szerelem kérdése.

2021. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!