Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi vesztesnek miért tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vesztesnek miért tartja magát nettó 300.000-es fizetéssel?

Figyelt kérdés

Azt mondja ő csak rövid szexkapcsolatokba megy bele, mert ennyi pénzzel hosszú távúba nem lehet belekezdeni.


Hogy rombolhatja a gondolkodását valakinek a világ?



2021. dec. 15. 12:56
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
38 Csomó férfi itt rányál a gyakorin, hogy nem talál nőt, aki hajlandó lenne neki szülni.Akkor ki tesz szívességet kinek?Egy nő akármikor talál férfit, aki gyereket csinál neki.
2021. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

"Pedig ha egy férfi udvarol egy nőnek, feleségül akarja venni és családot akar a nővel alapítani, akkor bizony a nő szívességet tesz a férfinek, ha ebbe belemegy"

Nem tudom, nálad ez hogy van, én azért mentem hozzá a férjemhez, mert AKARTAM, és azért szültem gyereket, mert AKARTAM, nem azért, hogy neki szívességet tegyek. Ha te igen, nos, az sok mindent elmond rólad.


"Ha gyereket akar egy nő és van pénze, akkor nem kell egy semmirekellő kolonc a nyakába"

Hát ha neked a TÁRSAD egy semmirekellő kolonc csak, akkor gratulálok a párválasztásodhoz. Nekem van gyerekem és pénzem is, ettől függetlenül a férfem nem kolonc, hanem a párom, akit szeretek. Még akkor is, ha nem tőle függ a megélhetésem. De ezek szerint neked a férfi csak azért kell, hogy pénzeljen és megcsinálja a gyereket. Ismét: gratulálok.


"Egyébként melyik gyerek az, aki pár hónap/év alatt felnő.Manapság az 1. diploma megszerzéséig illik támogatni a gyereket."

Igen. Csakhogy ezt normáliséknál apa és anya EGYÜTT csinálja, kizárólagosan az anya része (biológiai okokból) a terhesség, a szülés, a szoptatás, a csed időszaka, és ha úgy döntenek, a gyed ideje. Utána mindent lehet egyenlő arányban végezni, szóval a logikátok alapján innentől kezdve nincs alapja annak, hogy a férfi tegyen többet anyagilag a kapcsolatba. Max arra az időszakra, amikor a nő kiesik a szülés miatt a munkából. Ha már ennyire forintosítani akarjuk ezt az amúgy szép életeseményt.


A gyakorin rinyáló férfiaknak pedig közuk nincs az igazi férfiakhoz, maradjunk annyiban. De az a nő se jobb, akinek a párja csak akkor nem kolonc, ha elég pénzes, és aki szívességből szül gyereket.

2021. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

42 Te ennyire buta vagy, hogy nem vagy képes értelmezni amit leírtam, vagy szándékosan kiforgatod?

Sehol nem írtam, hogy én szülnék, vagy házasodnék úgy, hogy nem akarok.

Azt TE hoztad fel, hogy ki tesz kinek szívességet a szüléssel.Ha már felhoztad, erre válaszoltam, hogy egyértelműen a nő tesz szívességet ezzel, mert ez tény.


Nem az én párom a kolonc, hanem azok a férfiak, akik azt hiszik ők tesznek a nőnek szívességet azzal, ha gyereket csinálnak a nőnek, emellett még pénzük sincs.


Maradjunk annyiban, hogy mindenkinek annyi elvárása lehet, amit másoktól meg tud kapni.Ha én találok olyan férfit aki kötelességének érzi, hogy anyagilag is helytálljon a családjáért, és természetesnek veszi, hogy neki többet kell anyagilag hozni a kapcsolatba, akkor én csak több vagyok mint egy olyan férfi, akit leszarnak a nők.

2021. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Kérdező, kaptál választ a kérdésedre?
2021. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!