Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi vesztesnek miért tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vesztesnek miért tartja magát nettó 300.000-es fizetéssel?

Figyelt kérdés

Azt mondja ő csak rövid szexkapcsolatokba megy bele, mert ennyi pénzzel hosszú távúba nem lehet belekezdeni.


Hogy rombolhatja a gondolkodását valakinek a világ?



2021. dec. 15. 12:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet, hogy csak kifogás?


Szerintem ez egy normális fizetés, egy szavam nem lenne rá.

Nő vagyok, méghozzá szép és igényes nő (azért emelem ki, mert sok olyan kommentet láttam, hogy max. szürke, átlag csámpás mancikáknak, vagy egyenesen ocsmány nőknek van olyan álláspontja, hogy ennyi meg annyi nettó elég, nem akarják pénzeltetni magukat, meg, hogy nem számít a kocsi...stb.).

2021. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
23%
Családalapításhoz ez tényleg nem elég.
2021. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
82%

Ez csak kifogás. Sok ember ilyen anyagi helyzettel családot alapít a nő is keres hozza.

Borsodban ez jónak számít amugyis :) nem mindeki pesti

2021. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
14%

Őszintén szólva én most a munkanélküli alatt is többet kapok, szóval számomra tényleg nem sok.

De szerintem az ő fejében valami egészen mással vannak gondok, mint sem a keresetével.


29/F

2021. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
88%

4.


Seems legit, tipikus gyakoris kamu, kivéve ha megint a szokásos csúsztatással (átszámolva a külföldi valutát Forintra - ami minimálisan sem elegáns, piti taktika) jött ez létre.


A 300 ezer nettó, vidéken több, mint az átlag vagy a medián fizetés. Egyes régiókban fél falunyi területet vehetsz egyhavi zsoldodból.

2021. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
14%

3 A férfi mit tesz a gyerekszülésbe, ha még pénze sincs?Amikor otthon van a nő a gyerekkel mit csináljon?Szarra sem elég ez a pénz, akkor sem ha kapja mellé a nő a gyedet.

Nyilván aki ennyit keres, annak lakása sincs.Ebből lejön még 100-120 a bérletí díjra, közös költség, rezsi, minden más.Hidegvízre nem elég 2 embernek sem

2021. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
9%
6 A lakbért cserélheti 25 éves lakáshitel törlesztésre is, akinek az jobban tetszik.
2021. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Vidéki viszonylatban nekünk elég.

Én is melle teszem a magamét és a házunk saját.

2021. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
89%
Na, azért nem mindegy a többi. Mert ha mellette van egy hitelmentes lakásod, és hitelmentes kocsid, akkor sokkal jobb, mint 600, amiből mennek a hitelek.
2021. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
33%
A mai világban ilyen fizetősből hogy veszel házat, autót, hogy tartasz el egy családot? Na ugye, hogy sehogy. Én nőként keresek 350-et és ezt is keveslem, hogy vennék ebből egy normális autót vagy ingatlant?
2021. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!