Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi vesztesnek miért tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vesztesnek miért tartja magát nettó 300.000-es fizetéssel?

Figyelt kérdés

Azt mondja ő csak rövid szexkapcsolatokba megy bele, mert ennyi pénzzel hosszú távúba nem lehet belekezdeni.


Hogy rombolhatja a gondolkodását valakinek a világ?



2021. dec. 15. 12:56
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk van lakásunk, aminek a fele terhelt hitellel, havi 80000 a törlesztőrészlet. Én 350-et keresek nettóban, a párom 415-öt. Simán kijövünk ennyi pénzből, akkor is kijönnénk, ha a párom is 300 körül keresne. Ha akarnánk, alapíthatnánk családot is (még nem akarunk), de én biztos nem maradnék itthon 3 évet a gyerekkel.

Nem minden nő akar a párja pénzén élősködni.

2021. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
65%

17: Szerintem te csak provokálni akarsz, amire nem vagyok hajlandó felülni.


Te valami tök mást fantáziálsz bele a mondanivalómba.


De csak hogy ne menj haza éhesen gondoltam kielégítem az éhségedet.


Ha ennyi a munkanélkülim, gondolhatod mennyi volt a keresetem.


És nem, nem a támógatásból élek, ami nem segély!


Nekem ez csak aprópénz.


De neked, hogy milyen világ kép zavaraid vannak... Azt ne rajtam boxold le. Lepattan


Tovább nem kívánok foglalkozni a kötekedéseddel. Ez az utolsó hozzád intézett válaszom.

2021. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
75%

21 Akkor a párod csak nem 300at keres, hanem 415-öt, te meg 300-nál szintén többet keresel.

Akkor minek írtad le a kérdés alá?

Továbbá aki a gyerekkel otthon marad, az nem a párja pénzén élőskösik.Elég szégyen ilyet mondani, pláne egy nőnek.Látszik, hogy nincs gyereked.

Az a férfi meg aki így gondolkodik, nem érdemli meg, hogy családja legyen.

2021. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Nincs gyerekem, és? Attól még nem tudnék otthon tengődni 3 éven át, nem fogok akkor sem, ha lesz gyerekünk. Soha nem szolgáltatnám így ki magam, és soha nem nyaggatnám a párom, hogy a gyerekvállalás miatt ennyit meg annyi kell keresnie.

Hiába keresünk többet, tudom, hogy simán kijönnénk a pénzből akkor is, ha a párom 300-at keresnek, ugyanis amikor összeköltöztünk, éveken át keresett 270 ezret (előlépetették azóta), és akkor még több kiadásunk volt (vagyonosodási illeték, stb.). Ezért írtam ide.

2021. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
77%
24 Aki tengődésnek éli meg, hogy neveli a gyerekét, annak nem is feltétlenül muszáj gyereket vállalni.Nem való mindenkinek.Úgy egyébként meg majd meglátod annak idején hogy boldogultok munka mellett bölcsis gyerekkel, ha nincs nagyszülői segítség és a párod sem tud 2 hetente táppénzre menni, mert folyton lebetegedik a bölcsis.Ott majd kapod az ívet, hogy betegen ne vidd be, a munkahelyeden meg majd kapod az ívet, hogy gyere be dolgozni.
2021. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Megint valamelyik E/3 személyben ír magàról , zéró önbecsülés


Grat 🙄

2021. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Baromira nem izgat, amit összehordasz, emellett a kérdés alá sem illik. Nem te fogod megmondani, hogy vállalok-e gyereket, vagy, hogy kinek való. Téma lezárva.


A válaszom még mindig ugyanaz: Engem nem zavarnna, ha a férfi 300 körül keres, ez egy normális fizetés, pláne fiatalon.

2021. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
12%
27 Az a te dolgod, hogy nem zavar.Az sem érdekel vállalsz-e gyereket vagy nem.A hülyeségeidre reagáltam, mivel nem látod át a témát.
2021. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te nem látod át. :) Ez ilyen. Ha ez nem tudod felfogni, és akár egy betűt is írsz tovább erről a témáról, akkor gondok vannak fejben (pl. nárciisztikus tendenciák). Másnak az a hülyeség, amit te írsz, és kész. Ahány ember, annyi vélemény.
2021. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

300 nettó azért nem annyira rossz. Ha egyedül élsz még pesten is megélhetsz belőle. Bérelsz egy kisebb lakást 100 + rezsi és a fele megmarad. Ha valakivel megismerkedsz és összeköltöztök, az már 600, abból már lehet férle rakni.


Mindig azok verik magukat a legjobban saját lakásukra, akik örökölték vagy szülők megveszik és a seggük alá rakják, vagyis nem tettek érte semmit.


Aki fizetésből él, még az is, aki nagyon jól keres és összeszedte rá a pénzt hitel nélkül, másképpen áll hozzá, mert tudják mennyire kemény munka egy ingatlant önerőből összeszedni.

2021. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!