Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi vesztesnek miért tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vesztesnek miért tartja magát nettó 300.000-es fizetéssel?

Figyelt kérdés

Azt mondja ő csak rövid szexkapcsolatokba megy bele, mert ennyi pénzzel hosszú távúba nem lehet belekezdeni.


Hogy rombolhatja a gondolkodását valakinek a világ?



2021. dec. 15. 12:56
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
91%

Afrikàban is sokan ezèrt vannak csak szexkapcsolatban, mert kevés a $$ 😆


Kèrdezőnèl is a toronyban van probléma.

2021. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
70%

Imádom ezt a férfinak kell eltartani a családot mantrát. NEM KELL. Helló, mindjárt 2022 van, Magyarországon többségében kétkeresős modell van, A feminizmus csodálatos eredménye, hogy a nők is tanulhatnak és kereshetnek sokat, elvileg nincsenek rászorulva a pasik pénzére.

Aztán egyébként mégis mire mész a jól kereső fasziddal, ha váltok? Majd a 20-50 ezer forintos gyerektartásból tartod az életszínvonalat? :D Teremtsd meg magadnak a hátteret, hogy ne függj senkitől, ne arra matekozz, hogy a palid fizujából összerakjátok az önerőt a saját ingatlanhoz, aztán majd ő fizeti a törlesztőt, a kéró meg úgyis közös lesz.

Nem, köszi, nem kell megmagyarázni, hogy egy nőnek ez mission impossible, mert neki kell szülni stb. Nő vagyok, vállalkozó, kétszer szültem, meg lehet csinálni, csak akarni kell.

2021. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

32 Ha mindkét fél ugyanolyan mértékben felel a család eltartásáért de még ezen felül a nő szül és a nő látja el a gyereket, az nem egyenlő kapcsolat.Ott a nő tesz bele többet, a szülés minden következményét is vállalva.


Válás esetén a jól kereső apu is nevelheti a gyerekeket, anya meg ad 20 ezer gyerektartást.Hello, mindjárt 2022 van, nem csak anya tud gyereket nevelni.Vagy mégis?Akkor minek van a férfi, ha mindent a nőnek kell megoldani?

2021. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
51%

33: igaz, 2022 van, apa is nevelheti, de a legtöbb anya nyilván nem mond le a gyerekéről, de ha meg is tenné, a férfiak zömének eszében sincs nevelni. Gondolom neked nincs gyereked, ezért dobálózol olyan könnyen azzal, hogy majd odadobod apának, fizetsz havi 20-at, oszt cső.

De tudod mit, tovább megyek, ha már egyenlőség: osztott felügyelet, senki nem fizet senkinek, heti váltásban nevelik a gyereket. Nos, akkor pláne kíváncsian várom a választ arra, hogy a kevés fizetésből hogy fogja a nő biztosítani a megfelelő életszínvonalat egyedül?

Nézz már körül ezen az oldalon is, mi megy: válnék, de nem tudok, mert a férjemtől függök anyagilag, éhendöglenénk a gyerekkel, albit se tudom kicsengetni stb. Ez annak a gondolkodásnak az eredménye, hogy a férfi keressen jól, mert szülni úgyis nekem kell. Felőlem csináljátok, engem nem zavar, csak nem értem, mire a rinya utána. Nem a pasinak kell megtennetek azt a szívességet, hogy ti is építetetek egzisztenciát, hanem elsősorban magatoknak. De hát igazad van, betenni a seggedet a más által megteremtett aranyéletbe tényleg sokkal könnyebb. Csak aztán annál nagyobb lesz a kopp.

2021. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

34 Az nem lemondás a gyerekről, ha az neveli, aki jobb életet biztosít nekik.Ezért soha egy nőt sem szabadna megszólni, teljesen logikus.

Azt nem értem, ha ennyire nem tartod a férfiakat semmire, akkor miért a nőket szapulod?

Az a férfi szegénységi bizonyítványa, ha válás esetén nevelni sem akarja a gyerekeket, meg anyagilag sem akar hozzájárulni a gyerekek neveléséhez.Erről nem a nők tehetnek.

Úgy egyébként sehol nem írtam, hogy nekem nincs pénzem.Képzeld, én is vállalkozó vagyok.Azt írtam, hogy csak olyan férfivel vagyok hajlandó családot alapítani, akinek anyagilag több van, mint nekem.Ez nem azt jelenti, hogy nekem nincs semmim.;)

Ez annyit jelent, hogy elvárásaim vannak, méghozzá azért, mert nekem nem kell ennél lejjebb adnom.

2021. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem írtam, hogy nem tartom a férfiakat semmire. Arról írtam, amit rendszeresen látok itt és a környezetemben. Vannak bőven normális férfiak, ahogy nőből is van olyan, aki képes megállni a saját lábán, de a legtöbb még most is csak azt tudja nyomni, hogy márpedig a férfi tegyen a segge alá mindent.

Én őszintén szólva egyszerűen nem értem, hogy miért is legyen nekem lényeges a másik keresete, ha egyedül is keresek eleget. Mielőtt kiforgatnád, nem, egy semmire sem törekvő közmunkással vagy minimálbéressel nem jönnék össze, de nem a pénz, hanem a nulla ambíció miatt. De szerintem egy 300-at kereső férfi nem ez a kategória. Sőt, egy 200-at (se) kereső mentős vagy tűzoltó sem. Nálam ez nem lejjebb adás. A gyerekszülést nem váltom pénzre, hogy ezen a jogon várjak el többet a másiktól. Értelmetlen is, mert ha akarna se tudna ő szülni ugyebár. De mindenki úgy csinálja, ahogy akarja.

2021. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Az még rendben lenne, hogy a nő többet akar egy 300-as fizut kereső pasinál, de mit ad cserébe a nő?

És nem a diploma, meg ilyenek érdekelnek, hanem a külső és a szex. Azaz ha letesz a pasi 5-7-8 1M fizut, akkor milyen minőséget kap érte?

2021. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
5%
37: hát a GYEREKET!!! Érted, azt, hogy ő terhes, szül, szoptat, meg ő van gyeden. Nem mintha lehetne másképp csinálni (ok, a gyedet lehet), de hát akkor is. Azért a pár hónapért/évért (gyerekek számától függően) ő egész életében elvárja az övénél (adott esetben jóval) magasabb keresetet, mintha amúgy a pasinak tenne szívességet a szüléssel. Szerintem is nonszensz, mondom ezt anyaként.
2021. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
38 Pedig ha egy férfi udvarol egy nőnek, feleségül akarja venni és családot akar a nővel alapítani, akkor bizony a nő szívességet tesz a férfinek, ha ebbe belemegy.Egyszerű az oka.A nőnek ez erőfeszítés, a férfinek semmi dolga, főleg, ha még pénze sincs.Minek vállalná ezt magára egy nő?Ha gyereket akar egy nő és van pénze, akkor nem kell egy semmirekellő kolonc a nyakába.Amúgy is egyedül csinálna mindent.
2021. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
38 Egyébként melyik gyerek az, aki pár hónap/év alatt felnő.Manapság az 1. diploma megszerzéséig illik támogatni a gyereket.
2021. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!