Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi vesztesnek miért tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vesztesnek miért tartja magát nettó 300.000-es fizetéssel?

Figyelt kérdés

Azt mondja ő csak rövid szexkapcsolatokba megy bele, mert ennyi pénzzel hosszú távúba nem lehet belekezdeni.


Hogy rombolhatja a gondolkodását valakinek a világ?



2021. dec. 15. 12:56
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
9 Igazad lehet, csak ilyen kevés fizetéssel, önerőből senki nem vesz "kpra" házat és autót.
2021. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
0%

ötös: Semmi játszmázást nem kell mögé látnod a dolgoknak. Miért is tenném?

Szerinted külföldről akarok ezzel ezen az oldalon csajozni? Szerinted ez valóban működő képes lenne? :D Ne nevettesd ki magad. :D

A pénz az minden hol is pénz. Nevezzük eurónak, dollárnak vagy akármi másnak.

Írhattam volna euróban is de tapasztalatból mindom, hogy sok embernek az nem mond semmit míg át nem számolja. Gondoltam kihagyok egy lépést. De mivel mondtam is, hogy én sem érzem soknak, ezért külföldön sem számít soknak. Mondjuk nekem elég, mert előtte is tettem félre, szóval nem szűköldödöm.

Csak választ írtam, saját tapasztalatból merítve... Azért meg ne hibáztass... Úgy sem venném magamra...

Zsold... Mond még hogy migráns, és jól körbe is röhöglek. :D

2021. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
70%

#7

Még a hitelhez is kell vagy 5-6 millió önrész, 300 ezres fizuból még azt is hosszú évek alatt lehet csak összekaparni. Az ilyen vagy képezze tovább magát, vagy menjen külföldre, de az ilyen beletörődés meg a nők szidása a szar fizuja miatt nem fogja előrébb vinni.

2021. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
85%
3 férfi munkatarsambol kettőnek családja van. 200 ezer körül keresnek. Szóval ez bullshit. Vagy ennyire ostoba vagy ez csak kifogás.
2021. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
87%

Ez a Gyakori...


Az meg nektek, hogy a legtöbb magyar nem keress 300-at?

2021. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
60%
#10 persze h kevesled mert golddigger vagy
2021. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

12.


Tehát a szokásos csúsztatás volt - régi trükk ez már, ezen az oldalon, hogy páran verik a brokit a külföldi segélykére. Milyen nemes jellemek!

2021. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

#16

Mondom ÉN keresek annyit, nem a pasim. A golddiggerek kezdjük ott, hogy dolgozni se hajlandóak. Amúgy meg ha golddiggernek számít egy olyan nő, aki nem akar nyomorba gyereket szülni, akkor tényleg az vagyok🤣


#14 nyilván a kérdésben szereplő pasi olyan nőkre ácsingózik, akiknek ez kevés.

2021. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
Vidéken vettünk belőle megyeszékhelytől 20kmre van. Előtte mielőtt megismertem párom gyűjtöttem és neki is volt pénze örökségből. Nem a 40-50 milliós ház hanem olcsóbb de nekünk megfelel.
2021. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
14 Én meg olyanokat is tudok, akik sosem dolgoztak életükben, 6 gyerekük van és a csp az össz bevételük egy hónapban.Akkor az is követendő példa?
2021. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!