Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme még reménykedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még reménykedni 27 évesen ,hogy megtalálom a párom?

Figyelt kérdés
Sose volt barátnőm hiába próbálkozok akárhol sajnos rondának születtem van értelme még reménykedni és úgy élni az életet,hogy hátha vagy ez már felejtős és inkább enhedjem el a saját család,ház,boldogság gondolatát és éljek a mának az apró örömöknek úgy,hogy nem számít mit hoz a holnap?

2021. dec. 10. 16:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nagyon nehezedre esne megtanulni az írásjelek használatát, a meg azt, hogy mondatot nagybetűvel kezdünk?

Alsó tagozatos tananyag.

2021. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Na szóval nem tökéletes a helyesírásom ez van! Nálad is biztos vannak olyan dolgok amiben hibázól! 20 Amúgy nem kerültem ki a kérdésed csak nem tudok rá válaszolni mivel sose próbáltam így fingom sincs,hogyan menne! :)
2021. dec. 10. 20:48
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem helyesírás, hanem központozás (az meg szövegértelmezés és ennek függvényében szöveg tagolás) kérdése, csak hogy tudd.
2021. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"Amúgy nem kerültem ki a kérdésed csak nem tudok rá válaszolni mivel sose próbáltam így fingom sincs,hogyan menne!"


Ez akkor azt jelenti, hogy fantáziád sincsen semmi?

2021. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne fantáziám? De amire sosem volt lehetőségem kipróbálni arra nem tudok konkrétat mondani!
2021. dec. 10. 21:13
 26/29 anonim ***** válasza:
29%

Volt már kapcsolatod, akár hosszabb akár rövidebb, alkalmi szex, randizások, kavarás bulikban stb? Volt olyan, hogy random csaj ment oda hozzád vagy akart tőled "elég nyilvánvalóan" valamit?

Mert ha ezek közül a többségére nem a válasz, akkor van egy rossz hírem...

Ha eddig nem voltál kelendő a nők körében, nem volt legalább 1-2 csaj akinek tetszettél volna annyira, hogy akár kezdeményezzen nálad, vagy te kezdeményeztél és legalább egy-egy randiig eljutottál vele/velük, akkor ahogy telik az idő, egyre esélytelenebb lesz a dolog.

A külsőddel valószínűleg van baj, főleg ha te is észrevetted.

Ezt egyébként könnyen tesztelheted, figyeld meg hogyan ragálnak arra a csajok, korodbeliek vagy akár fiatalabbak, ha nézed őket, szemkontaktust keresel.

Ha egyből elfordulnak, vagy undorodva néznek akkor valószínűleg tényleg ronda vagy. Ha semleges a tkeintetük akkor inkább átlagos.

Ez esetben valóban megoldás lehet ah próbálsz javítani a kinézeteden. Pl. elmész gyúrni, vagy bármilyen fizikumot erősítő sportot csinálni, jobb frizurát vágatni, esetleg szakállat növeszteni vagy éppen levágni stb.

Az sem ártana ha keresnél haverokat, barátokat akikkel lóghatsz. Lehetőleg olyanokat akiknek van szociális életük, sok embert ismernek. Hátha rajtuk keresztül találkoznál olyannal, akinek megtetszenél.

2021. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
26 Nem volt kapcsolatom ,szűz nem vagyok de ők is ronda lányok voltak úgy mondanám,hogy segítettünk egymáson de nagyon nem jött be a dolog! Régebben volt egy két probálkozó de nem tetszettek mivel eléggé nagydarabok voltak én meg nem vagyok az! Nem tetszik egyszerűen a zsír ,amúgy nem szoktak nők odajönni hozzám, köszi én is próbáltam keresni barátokat de itt vidéken halott az ügy!Amúgy meg tudom,hogy ronda vagyok erre már rájöttem pár éve meg több nő is elég erősen megmondta ,sőt férfi társaimtól is volt,hogy megkaptam a ronda jelzőt! Szóval nem ez volt a kérdés hanem,hogy érdemes e reménykedni még ,hogy lesz olyan nő aki megszeret és gyüjteni a pénzt később egy esetleges családra vagy költsem el minden pénzem és éljek a mának azoknak a kis dolgoknak amik még örömöt okoznak?
2021. dec. 10. 23:18
 28/29 anonim ***** válasza:
68%

Reménykedni szerintem nem érdemes, ha nem teszel érte. Elképzelhetetlennek tartom, hogy vidéken nincs lehetőséged barátokat szerezni, ott valami nagyon nincs rendben azzal, amit csinálsz. Írásodból kicsit úgy tűnik, hogy nincs igényed szociális kapcsolatokra, nem véletlenül építetted le őket, nem ápoltad az elmúlt években. Párkapcsolat terén pedig hirtelen elhatároztad, hogy neked barátnő kell, viszont nagyobbak az igényeid külső és belső terén, mint amit nyújtani tudsz, így egyedül maradtál.


Véleményem szerint, ha változtatsz a dolgokhoz való hozzáállásodon, lehet barátnőd, ha mindent úgy csinálsz mint eddig, akkor esélytelen.

Ui.: Ha van barátnőd, ha nincs, attól még minden napot élvezhetsz. Nem csak hatalmas összegekkel lehetséges boldognak lenni, számomra az is az, ha szüleimmel lehetek, kirándulunk, fürdőzünk, vagy csak szimplán összefutunk egy sörre a barátokkal.

2021. dec. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Menj el egy stylisthoz, az csodákat tud tenni, de komolyan.
2021. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!