Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén szólva, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén szólva, szerintetek 27 évesen van még értelme reménykedni abban hogy lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Eléggé hátrányos helyzetben vagyok ezen a téren több szempontból is és nem gondolom hogy ez drasztikusan javulni fog belátható időn belül.

Néhány példa:

- magas, vékony testalkatú vagyok, ami eleve nagy hátrány a nők többségénel. 4 hónapja elkezdtem edzeni és többet enni, de nem tudom mikor és milyen eredménye lesz.

sajnos arcra sem vagyok jóképű amin változtatni sem tudok.

- a személyiségem sem megnyerő, nem vagyok egy társasági ember, szinte alig járok el valahova, keveset beszélek, unalmas az életem

- nem keresek jól, de legalább szeretem a munkám...ebből a fizetésből (nettó 200) nem sokra fogok jutni. nincs olyan végzettségem vagy szaktudásom amivel jobban kereshetnék, tanulni pedig már nem igazán szeretnék

- nagyon tapasztalatlan vagyok nők terén, nem volt komoly párkapcsolatom sem...

- nincs egzisztenciám, saját lakásom valószínűleg soha nem lesz, de még albérletre sem futja egyelőre, sőt kocsim sincs és vezetni sem tudok


Egyszerűen akkora lemaradásban vagyok minden téren, hogy minimum 3-5 év kellene ahhoz, hogy egy normál szintre felhúzzam magam, viszont már eleve nem vagyok 20 éves és az idő csak telik. Reálisan nézve van még értelme ezzel vesződni vagy ez már egy halott ügy, felejtsem el a dolgot és próbáljam meg élvezni az életet egyedül meg abban a tudatban hogy mindenki lenéz a szerencsétlenségem miatt?


2021. aug. 20. 07:58
 1/7 anonim válasza:
86%
Ne add fel. Inkább juss el 30-32 évesen egy normális szintre, mint hogy belemerülsz az önsajnáltatásba és semerre se haladj! 32 évesen is fiatal vagy még nagyon, fel a fejjel!
2021. aug. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Van csak dolgozni kell érte.

Fogy le.

Gyurd ki magad.

Költözz ki a mamahotelből.

Tisztálkodj és ilatosítsd magad rendesen.

És am a legfontosabb tanulj tanulj tanulj minél többet.

2021. aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Vazze. A burkoló nálam kb napi 70 ezret szakított. Elmész annak, kőművesnek, ácsnak, szobafestőnek, bádogosnak, ... Informatikusként kevesebbet keresek.

( az sem rossz ) Aki nem tud havi 1 misit megkeresni... SEMMIHEZ NEM ÉRTŐ LOOSER!!!!!

2021. aug. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
2-es hova fogyjon, mikor ígyis leírta, hogy vékony? Felnőtt korra illik megtanulni olvasni.
2021. aug. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

4. Minden nap van 3 ilyen sirogőrcs.

Nem érdekel a tartalma, és nem vitatkozok vele mert minek.

Lehet csaja csak dolgozni kell rajta, leírtam a receptet.

Ha csinálja jó ha nem nekem úgy is jó.

🤷‍♂️

2021. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Ez csakis kizárólag rajtad múlik.

Az a baj ha ezt így felvázolod egy nőnek, azonnal elriasztod. És nem a 200 ezres fizetés, és a jogosítvány hiánya a gond, de mégcsak nem is az hogy vékony és magas vagy. Hanem hogy sugárzik belőled a negativitás és az hogy sajnáljanak.. amit írtál az arra vall, hogy neked jó ami van, nem is akarsz tenni ez ellen." Nem lesz saját lakásom, albérletre se futja". "Nem akarok tanulni"

Vagyis tudod higy az lenne a helyes, de kényelmi szempontok alapján inkább passzolod.

Így tényleg nagyon nehéz lesz...

2021. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
nem reménykedni kellene, hanem tenni érte.
2021. aug. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!