Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme még reménykedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még reménykedni 27 évesen ,hogy megtalálom a párom?

Figyelt kérdés
Sose volt barátnőm hiába próbálkozok akárhol sajnos rondának születtem van értelme még reménykedni és úgy élni az életet,hogy hátha vagy ez már felejtős és inkább enhedjem el a saját család,ház,boldogság gondolatát és éljek a mának az apró örömöknek úgy,hogy nem számít mit hoz a holnap?

2021. dec. 10. 16:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%

A külsődből megpróbáltad már kihozni a maximumot sporttal meg ilyenek?

Amúgy átérzem a dolgot, nagyon nehéz párt találni mindkét oldalon. Ha nekem is lesz egyszer egy normális párom, akkor foggal körömmel ragaszkodok hozzá, mert szinglinek lenni szar.

2021. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%

Lefőtt a caffé.


Fogadj örökbe egy kutyát és sokat foglalkozz vele. Az betölti a hiányt ha szereted és a kutya is szeretni fog! Őt nem érdekli hogy nézel ki.

2021. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Magas vagyok és átlagos alkat, kockahasam nincs de elhízva sem vagyok szóval a külsőn nem igen tudok változtatni többet!
2021. dec. 10. 16:34
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Az írásképeddel is NAGYON súlyos problémák vannak, kérdező. És a szóhasználatodból, gondolkodásodból kiindulva valószínűleg a szellemi szinteddel is. Érdekes, hogy ez mintha rajtam kívül senkinek sem tűnne fel.
2021. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
44%
Rengeteg apróság van, amin lehet változtatni, ha az ember jó összképet akar. Ezt nőként mondom, hogy én pl. napi higéniára ügyelek, rendszeresen sportolok, ápolom a bőröm, hogy megelőzzem a ráncokat és szép legyen, de amit még én csinálok az kevés. Van aki 3 hetente csináltat műkörmöt, 2 havonta fodrászhoz jár, meg kozmetikushoz, meg van, aki mindennap reggel 1 órát sminkkel, kivasalja a haját, ruha szetteket válogat össze, amiben minden passzol mindenhez. A szemöldöküket is formára szedik, vagy befestetik a szempillájuk meg teljes test gyanta. Sorolhatnám mi mindent csinálnak nők azért, hogy jól nézzenek ki, én meg még ilyen téren csak az alap vagyok csak. Férfi oldalban is biztos vagyok, hogy az alkaton kívül még millió faktor van, amivel fejleszthetnéd az összképet.
2021. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

27 évesen még nem vagy lekésve és semmiről szerintem.

Én 37/F vagyok és voltak hosszabb kapcsolataim huszonéves koromban. Akkoriban én is úgy gondoltam hogy majd örökké fog tartani a boldogság, de hidd el egy több éves kapcsolat is véget érhet egyik napról a másikra. Nekem egy 7 éves ért véget, pedig már az esküvőt terveztük, amikor 30 éves voltam. Akkor annyira kiábrándultam hogy azóta is csak laza kapcsolataim voltak és nem is találtam olyat akivel érdemes lett volna komolyat kezdeni, szóval nincs semmire se garancia.

Ha nagyon megalkudsz és leadod az igényeid akkor igen találhatsz valakit aki örökre veled lesz, de tuti nem leszel mellette boldog. Elég sokan választják ezt az utat mert a magány szar ahogy az 1-es írja.

A kutya nem helyettesítheti a párt, hiába írja a 2-es ezt.

2021. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem akarok olyan nőt aki nem tetszik laza kapcsolatnál próbáltam de nem azt kaptam mint amire vártam,meg nem is a szex hiányzik az életemből hanem a szeretet! Amúgy köszi az eddigi válaszokat. :)
2021. dec. 10. 16:47
 8/29 anonim ***** válasza:
72%
Hány fiú és lány barátod van? Mit csinálsz a szabadidődben? Egy héten hány új embert ismersz meg? Miért gondolod, hogy a külsőddel van baj? Hol és kivel élsz? Mit dolgozol, hová fejlődtél benne az elmúlt éven? Párkeresés során mit tanultál az elutasításokból, min változtattál, miben javultál?
2021. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Inkább haverok vannak mint barátok abból van egy pár, lányokból csak 1 , szabadidőmben maszekolok, pihenek tvzek olvasgatok,Munkám olyan,hogy nem igazán találkozok korombeli emberekkel így ritkán ismerek meg bárkit is,azért gondolom ,hogy azzal van a baj mert nagyon sok lánytól megkaptam,hogy nem vagyok az esete és volt több ocsmány vagy és társai +társkeresőn se volt soha sikerem ami ugye a külsőn múlik elsőkörben,vidéken élek Balatonfelvidéken, amúgy szülökkel ,tetőfedőként dolgozom mellette villanyt szerelek és tanulom is a szakmát,hogy meglegyen róla a papír, fejlődni annyit fejlődtem a munkában,hogy tudok vállalni önálló munkákat is amivel tudok egy kis fizú kiegészítést keresni, mit tanultam? Sok rosszat viszont jó dolgokat is amin próbáltam változtatni van amin sikerült is pl az odafigyelés , beszélgetés ,gondolkodás mód illetve a ruházatom is divatosabbra cseréltem amit meg is dícsért egy két lány ismerős !
2021. dec. 10. 17:26
 10/29 anonim ***** válasza:
73%

nem reménykedni kellene hanem cselekedni.


Ha reménykedek, hogy lesz e egy jól menő vállalkozásom a semmiből.. az remény. Ha cselekszem akkor meg csak idő kérdése, hogy lesz.. előbbi kimenetele 0%, utóbbi kimenetele 100%.

2021. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!