Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme még reménykedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még reménykedni 27 évesen ,hogy megtalálom a párom?

Figyelt kérdés
Sose volt barátnőm hiába próbálkozok akárhol sajnos rondának születtem van értelme még reménykedni és úgy élni az életet,hogy hátha vagy ez már felejtős és inkább enhedjem el a saját család,ház,boldogság gondolatát és éljek a mának az apró örömöknek úgy,hogy nem számít mit hoz a holnap?

2021. dec. 10. 16:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem elsősorban nem a külsőddel van baj, hanem konkrétan nincs szociális életed, barátaid, nem is találkozol új emberekkel, kizárólag neten keresel párt, ráadásul vidéken. Hogyha szocializálödsz, szerzel barátokat, fejleszted a kommunikációd, hogy érdekes légy, önbizalommal, nem reménytelen, hogy 5 éven belül párkapcsolatod legyen. Társkereső alapján téves következtetést fogsz levonni, mert a felhasználók kb 75%a férfi, egy átlagos nő is könnyedén kap 20 új üzenetet egy nap, amiből kedve szerint válogathat. Ráadásul több férfi nő profil mögött trollkodik.
2021. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
És miket olvasgatsz szabadidődben, kérdező?
2021. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, ezzel az írásképpel próbálsz ismerkedni neten? :O
2021. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ami érdekel, autók, csillagászat,politika stb.
2021. dec. 10. 18:14
 15/29 moozygoo ***** válasza:
64%

27 évesen már sajnos késő.


Nincs, én is elengedtem.

Én átlagos vagyok, nem csúnya se nem jóképű.

180cm, vékony 75 kg, nem csontsovány de nem is elhízott.

Tiszta, normális ruhákban járok, fodrászhoz járok, nem vagyok pattanásos. Naponta fürdök, rendszeresen mosom a hajam, fogam, mosom a ruháim, egyedül élek nem szülőknél.

Habár nekem volt két barátnőm, de nem tartottak olyan hű de sokáig, az első talán egy év.


Ilyen korban már aki normális kapcsolatot akar, közös jövőépítéssel, már megtalálta a párját.


Élj az apró örömöknek és próbáld élvezni az életet.

2021. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

#14:


"autók, csillagászat,politika"


és legalább képes vagy arra (mondjuk élőben), hogy olyan figyelemfelkeltően, szórakoztatóan, színesen beszélj ezekről, hogy bármely nő is érdekesnek találja (és ennek révén téged, magadat is)?

2021. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
16 nem tudom mert nem szoktam odáig sem eljutni,hogy egyáltalán párban álljak a társkeresőn bárkivel is élőben meg levegőnek néznek!
2021. dec. 10. 19:44
 18/29 anonim ***** válasza:
77%

"27 évesen már sajnos késő."


Ok, akkor mikor nem késő?

2021. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

#17: "nem tudom mert nem szoktam odáig sem eljutni,hogy egyáltalán párban álljak a társkeresőn bárkivel is"


Mondjuk ilyen írásképpel nem csodálom, már bocs.

2021. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
48%

#17: de tudod mit, ügyesen kikerülted, hogy válaszolni kelljen a kérdésemre, szóval akkor felteszem másképp: ha eljutnál odáig, hogy élőben beszélhess valakivel, akkor képes lennél ezekről szórakoztatóan, figyelemfelkeltően beszélni úgy, hogy egy teljesen laikus is érdekesnek találja?

És még egy kérdés: emberileg milyen társaságnak tartod magad? Mennyire vagy jó társalgó?

2021. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!