Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Meddig érdemes próbálkozni Tinderen?
30 éves fiú vagyok, 22-35 évet adtam meg, 50 km rádiusz.
Kb 5 hete vagyok fent, eddig összesen HÉT lájkom volt, 1 match, de ő se ír vissza 1 hete, nem is fog már.
Tudom, nem vagyok egy Henry Cavill (képeim is lehet szarok), tudtam mire számítsak, de azért ez még az én elvárásom is alulmúlja. Azért 10-20 lájk meg 4-5 match jólesett volna.
Nem hinném, hogy túl válogatós vagyok, az ilyen Zimány Linda típusu lányokat elvből balra húzom.
Redditen olvasom folyton, hogy mások hosszú (és jó) kapcsolatot is találtak ott (még házasságot is), csak érdekli az embert.
Töröljem most, vagy még próbálkozzak?
Nem kell Gold, csak jó képek. De nem profi fotóssal! Egy iPhone bőven megteszi, azon alaból szép színek vannak és beépített filtere van, több tíz-százezres instakövetővel rendelkező influenszereket is lazán kiszolgál... Nekem sincs (túl idegen nekem), de azzal lövettem a képeket (mindenkinek van több ismerőse, akinek van). 1 hét alatt 99+ lájk és már nem is írok az összes match-nek, pedig én tényleg csak 5%-ot vagy annyit se tolok jobbra. Nagyobb baj a rossz felhozatal...
Illetve a képeknél fontos, hogy ne csak maga a kép, hanem te is "jó minőségű" legyél rajta: igényes ruhák, haj, háttér, természetes beállás. Teljes alakos és porté kép is legyen minimum 1-1.
Sose pózolj: kocsival, hallal, haverral, piával, cigivel, izommal. De jól lakott ovis fejjel a nagyi fikusza mellett a p.namintás pulóver se nyerő.
A Gold szerintem felesleges, max. akkor jó, ha nagy a "pörgés" és egy szép nőt nem húzol jobbra, hanem "elteszed későbbre" és ha az aktuális csajokból mégse lesz semmi, akkor jobbra tudod húzni a lájkolók közül. Magyarul, akkor segítség, ha túl sokan kedvelnek, nem akkor, ha kevesen.
Köszi 11. Most 2200ft-ért adja ki, azért gondolkodtam el rajta
Szerintem írom ezt én is átlagos külsővel az 50 km belül az kevés ha olyan helyen laksz…
Nekem pl azon belül szinte csak falvak vannak… nagyobb körben kell keresni.
Ha nincs előfizetésed, akkor csak azokkal írhatsz akikkel matcheltél. Azaz akikkel kölcsönösen jobbra húztátok egymást.
Előfizetéssel meg párba állás előtt egy szuperlike kíséretében írhatsz egy üzit is.
Nem kell ahozz előfizetni, hogy beszélgethes a párjaiddal.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!