Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire fontos az intelligencia a párkeresésnél?

Figyelt kérdés
Illetve mennyire frusztráló ha a párotok intelligensebb vagy unintelligensebb nálatok?

2021. dec. 4. 22:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon fontos, hogy mind agyban, mind pedig mentálisan inelligens legyen a párom. Nekem szükségem van az érdemi beszélgetésekre, ugyanúgy, mint az érzelmi támogatásra. Természetesen ennek oda-vissza kell működnije.
2021. dec. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
48%

[link]


A fenti ábrán láthatóak közül egészen pontosan melyik fajta intelligenciáról beszélünk, kérdező?

2021. dec. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
De kedves egyeske, ha a párod kitartóan azt darálja neked, hogy te buta vagy, akkor mégis mi a fenéért voltál vele?! Ha ő folyton azt mondja, hogy te ostoba vagy, akkor szerinted szeret, szerelmes beléd, vagy legalább tisztel? Szóval akkor miért maradtál vele?
2021. dec. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Nekem az intelligencia előrébb van, mint a külső (bár tegyük hozzá, hogy azért azt várnám, hogy egy intelligens ember időben felismeri, hogy a családalapítási céljaival nem jól összeegyeztethető, ha 100 kg +), magasság, vagyon, foglalkozás, rassz, hogy mennyire kedvelem a családját, milyen a politikai beállítottsága, vannak-e gyerekei.


Amivel kb. egy szinten van, az az, hogy milyen vallású, ha tart bizonyos vallásokat az kizáró ok (hitgyülekezete, iszlám). Az előbbit nem kell magyaráznom, a másodikhoz túl feminista vagyok.

2021. dec. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Nem fontos, legyen inkább butább nálam. Könnyebb egy egyszerű elméjű emberrel.
2021. dec. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint hátrány, ha a férfi intelligensebb az átlagnál.
2021. dec. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos, alapkövetelmény, hogy jóval intelligensebb legyen mint én. Máskülönben nem tudok felnézni rá. Ha kb egy szinten vagyunk, az sem elég.
2021. dec. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
34%
Fontos hogy kb egy szinten legyünk. Diploma nélküli férfiakkal nem vagyok egy szinten.
2021. dec. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
57%

Én nő vagyok és nincs diplomám, ennek ellenére úgy gondolom nem vagyok buta, sok mindenről el lehet beszélgetni velem.

Randiztam egyszer egy pasival aki nagyon helyes volt de kB egy mondatot nem tudott osszerakni helyesen. Kérdeztem valamit de a választ nem értettem mert össze vissza beszélt. Mondanom sem kell hogy nem lett belőle kapcsolat.

Aztán volt egy srác akivel jártunk, nem volt se érettségije se szakmája, egy gyárban dolgozott. Gondoltam nem fog zavarni. De mikor komolyabbra forditottuk volna a dolgot, hát hogy is mondjam. Úgy elég nehéz ha a másiknak egy fillerje sincs és tőled vár mindent. Biztattam hogy érettségizzen le és akkor olyan szakmát tanulhat amit szeretne.

Csak igergetett de egyszer ki nem nyitotta a könyveket amiket adtam neki. Inkább azzal volt elfoglalva hogy minden alkalmat megragadjon amikor lehulyezhet. Volt hogy butának nevezett az egész család előtt. És természetesen azt se értette miért szakitok vele. Biztos vagyok benne hogy azóta is a gyárban dolgozik és semmit nem fejlődött.

Azóta van egy két diplomás párom és imádom hogy bármiről el tudok vele beszélgetni, hogy nem csak akkor megyünk valahova ha én fizetek, hogy meg tudja venni magának amire szüksége van és nem tőlem sírja ki stb.

2021. dec. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
#16 mert átlát a kis manipulációidon mi?
2021. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!