Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerű melósoknak ez az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű melósoknak ez az új covid miatt kialakult világ már nem tartogat semmi pozitívat a párkeresés során?

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Miért a COVID miatt ? Azelőtt sem tudott nagyon kapálózni a munkás réteg a csinos nőknél.
2021. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Milyen az "új kialakult világ"? :) Én csak azt vettem észre, hogy mindenki milliomos lett, és senki sem dolgozik... de a párkeresés szerintem nem változott.
2021. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig már sokat keresnek, 800ezer nettóért nem megy el senki kamiont vezetni.
2021. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
1-es jól mondta, a munkás rétegnek nem jár csinos nő. A csinos nők génjeibe van írva, hogy csak jóképű, modell, alfahím férfiak jöhetnek szóba, még akkor is ha lépten nyomon csalja, veri, terrorizálja, megalázza őket nekik így is megéri valamiért (habár ebben nem tudom mi a jó nekik).
2021. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"a munkás rétegnek nem jár csinos nő" - Cáfolnám, a suli cigizős-bulizós diszkócicái 30 körül jól néznek ki, de eszük még mindig nincs. Jellemzően ezek a csajok dohányboltban, italboltban dolgoznak, ahol pizzafutár kaliberű lúzerek hajtanak rájuk... vagy bárban dolgoznak, ahol az egyszerű melósok hajtanak rájuk...
2021. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyre jobbak ezek a kamu kérdések :)
2021. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a sok egyszerű melós kérdés :D Mikor jön a "komplex melós", vagy "bonyolult melós" kérdés?
2021. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!