Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen felszínes a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínes a mai világ?

Figyelt kérdés

Sajnos csúnya az arcom, amit még tetéz az is, hogy kopasz vagyok (azt mondják jól áll). Amivel tudom kompenzalom, sportos testalkatom van, igényes vagyok az öltözködésre, személyi higéniára.

Minden erőfeszítésem ellenére még sincs szinte semmi sikerem, azonnali elutasítást kapok minden nőtől. Így el se jutok addig, hogy egyáltalán megismerhessenek, egyébként sok barátom van, tehát nem gondolom, hogy elviselhetetlen személyiség lennék. Vannak hobbijaim, rendszeresen járok minden féle programra, de igazából lényegtelen a külső miatt..


Igazából az tette be a kaput, hpgy állandóan ezt hallgatom lany ismerőseimtől, hogy a belső, mennyire fontos tényező, de a vegen mindig a külső alapján döntenek.


2021. aug. 1. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Te eszreveszel olyat, akinek nem jön be a külseje?
2021. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos csak együttérezni tudok veled, tanácsot adni nem, mert hasonló helyzetben vagyok én is. Nyilván, valami probléma a külsővel van, a kisugárzással. Lehet nem jó az az összkép amit sugárzol magadról. Nekem pl már rótták fel azt, hogy gonosz, gyilkos tekintetem van😄.
2021. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

ismet a szokasos hiszti, hogy ‘hulye noknek csak a kulso szamit, nem vagyok helyes es ezert nincs sikerem’..


akkor most nezz korul, hany kopasz, nem helyes, nem jokepu ferfi el kapcsolatban? mielott meg letgadnad szemellenzosen, elarulom: SOK.

2021. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Én ismerek ilyen embert. A külseje tök oké, de sajnos nagyon torzan és kifordítva látja a világot, nála minden csak fekete vagy fehér lehet... ha ismerkedik is valakivel, menekül tőle az illető. És hiába mondjuk neki mi a baj, nem érti meg.
2021. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3# Nem írtam, hogy csak a nők csinálják ezt, nemtől független a dolog.
2021. aug. 1. 13:55
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Neked se jön be mindenki nem igaz? Ettől még nem lesz senki felszínes.
2021. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

3#

Már a sokadik kérdésben olvasom ezt a badarságot. :D Attól hogy az előnytelen férfiaknak és nőknek is jut pár, nem jelenti azt hogy a kérdező egyből tudni fogja hogy neki miért nem. :D

2021. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
7-es válaszolóval egyetértek, rengetegen nem akarnak tudomást venni arról, hogy nagyon sok férfi van, akik láthatatlanok a nők számára, egyik nő sem veszi férfiszámba, de még emberszámba se őket.
2021. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
8-as, pontosan ez a tapasztalatom, amit írsz.
2021. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%
Aztan csodalkoznak a nők, ha neki sincs 30 felett parjuk, nincs kivel gyereket csinalniuk, mert egy valmait is magara ado ferfi nem veszi el az utolso utcai luvnyat.
2021. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!