Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen felszínes a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínes a mai világ?

Figyelt kérdés

Sajnos csúnya az arcom, amit még tetéz az is, hogy kopasz vagyok (azt mondják jól áll). Amivel tudom kompenzalom, sportos testalkatom van, igényes vagyok az öltözködésre, személyi higéniára.

Minden erőfeszítésem ellenére még sincs szinte semmi sikerem, azonnali elutasítást kapok minden nőtől. Így el se jutok addig, hogy egyáltalán megismerhessenek, egyébként sok barátom van, tehát nem gondolom, hogy elviselhetetlen személyiség lennék. Vannak hobbijaim, rendszeresen járok minden féle programra, de igazából lényegtelen a külső miatt..


Igazából az tette be a kaput, hpgy állandóan ezt hallgatom lany ismerőseimtől, hogy a belső, mennyire fontos tényező, de a vegen mindig a külső alapján döntenek.


2021. aug. 1. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

7: aha, csakhogy a kerdezo nem azt akarja tudni, miert nem jut neki no, csak hisztizni akar egy sort.

ezen kivul pedig honnan tudnank megmondani, hogy egy idegen embernek miert nem jut no??! fogalmam sincs, ezt egy kerdesbol nem lehet megmondani. de a lenyeget nem ertetted: onmagaban az elonytelen kulso nem kizaro ok.

2021. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utcai luvnya? Milyen az "utcai"?
2021. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
Igazából mindenkivel egyet tudok érteni, de.... kitartással igazából minden sikerülhet. Persze jó lenne ha mindenki ugyanolyan jó pasi meg jó csaj lenne... de az élet sajnos igazságtalan, a jó pasik viszik el azokat a nőket akikről mi csak álmodunk... hogy aztán ott sírjon a szájuk hogy megint átverték őket, hogy aztán megint egy másik ugyanazt megcsinálja velük. Másik tipikus hogy ugyanez a jócsaj gyereke lesz, előtte abba a kategóriába tartozott mint írtam, utána meg már szóba állna ő mindenkivel, leginkább ekkor már azokat keresné akiket eddig levegőnek nézett akik kapcsolatot akarnak... csak ekkor már nem kell ezeknek... OK és OKOZAT :D
2021. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Randinál vegyél fel egy pókember maszkot és mond azt, hogy pókember vagy, ezt szeretik a nők!
2021. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!